Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Co musi znaleźć się w pokoju dziecięcym?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie. Jestem w trakcie szykowania pokoju dla mojej kruszynki, która urodzi się za niespełna dwa miesiące. Zastanawiam się co powinno się w takim pokoju znaleźć? Będę wdzięczna za podanie mi nazw fajnych kompletów mebli, w które warto zainwestować, bo ładnie wypełnią przestrzeń, a są przy tym porządne i komfortowe. Dziękuję i pozdrawiam
Hej. Na samym początku to tak naprawdę niezbędne jest łóżeczko, komoda na ubranka, przewijak i kosz na brudne pieluchy. Najważniejszym zakupem moim zdaniem jest niania elektroniczna Angelcare, która daje rodzicom poczucie bezpieczeństwa, gdyż ułatwia kontrolowanie malucha przez cały czas.
My to nawet pokoju dla dziecka przez kilka miesięcy nie mieliśmy. Synek spał z nami, a ubranka trzymaliśmy w naszej szafie.
A my kupiliśmy od razu zestaw mebli Klupś, dzięki czemu czułam, że jesteśmy w stu procentach przygotowani na przyjście naszej córeczki. Jej pokój stał się najładniejszym pomieszczeniem w naszym domu. Meble te są naprawdę wygodne i trwałe, więc polecam!
Przekierowanie