Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Kamienna lub betonowa dróżka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć Wam! Potrzebuję pomocy, otóż zainteresowałem się budową kamiennej lub betonowej dróżki do ogródka. Chciałbym stworzyć coś estetycznego i zarazem trwałego. Poszukuję firmy, która by się tym zajmowała i nie była przy tym wielkim i drogim molochem. Rozumiecie, wiele firm ma często potężne przybitki no i się to po prostu nie opłaca. Szukam uczciwej i rzetelnej firmy, która przy tym nie wymaga nie wiadomo jakich kosztów.
No powiem Ci drogi kolego, że miałem też podobnie jak chciałem zrobić drogę po podwórku. Wyszło drożej niż trzeba i przy tym nie do końca byłem zadowolony, no ale zapomniałem dodać, że sam robiłem tę drogę xD a to już było bardzo głupim pomysłem.
Mój znajomy korzystał i bardzo chwalił: artogrodowe.pl/ na stronce masz opis ich działalności. Oferowane produkty są betonowe i przy tym bardzo ładne i trwałe. Mogą też zrealizować zamówienie na ścieżkę, a przy tym najważniejsze, mają bardzo konkurencyjne i dobre ceny Wink
Bardzo dziękuję! Faktycznie mają coś co mnie zainteresowało, ścieżki ogrodowe w kształcie rogalika. Od dawna mi się takie podobały i nie mogłem ich nigdzie znaleźć, a tutaj proszę bardzo, pierwszy link i już mam, super Wink
Proszę bardzo Wink Wiesz co, mi też się podobają takie konstrukcje okrągłe i w innych, ciekawych kształtach. Póki co jednak nie inwestowałem w dodatki do ogródka, bo mam inne wydatki na głowie.
Ech… też bym chciała własny ogródek, ale niestety, całe życie w bloku mieszkam i co najwyżej mogę pielęgnować swój balkonik. Mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni, a póki co bardzo zazdroszczę!
Przekierowanie