Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Szukam estetycznych torebek foliowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, szukam od dłuzszeog czasu dobrych producentów opakować foliowych, ale niestety mam z tym niemały problem .Wszystkie firmy jakie znajduję oferują produkty niskiej jakości lub zbyt wysokie dla mnie ceny. Możecie podpowiedzieć jakiegoś sprawdzonego producenta? Będę wdzieczna za jakiekolwiek wskazowki czy namiary.
Doskonale Cię rozumiem. Też od dłuższego czasu szukam kogoś, kto zaoferuje mi w dobrej cenie woreczki próżniowe, ale naprawde nie jest to łątwe. Przylączam się do Twojej prośby i licze na to, że razem jakos nam się to uda. Może zdecydujemy się na wspólne zamówienie?
W sumie to nie jest to zły pomysł. Myśle, że dzieki temu będziemy mogli wynegocjowac lepsze warunki. Skontaktuje się z tobą prywatnie i razem coś ustalimy
To moe ja polecę firmę, z usług ktorej kilkukrotnie korzystałam - doypack-sklep.pl Mają naprawdę ciekawe opakowania i woreczki foliowe, dlatego myślę, że może was zainteresować. W sumie nie wiem, jakie macie oczekiwania i jakie ceny są dla was do zaakceptowania, ale myślę, że warto sprawdzić.
Dzieki wielkie! Wlaśnie o takie podmioty mi chodzi. Przejrzałam wstępnie ofertę i jestem ni ą zainteresowana. Wysłałam nawet zapytanie ofertowe i czekam na szczegóły dotyczące Kostów zakupu. Mam nadzieje, że nie będą zbyt wysokie i mój problem zostanie rozwiązany. A może ktoś jeszcze poleci jakiś sprawdzony podmiot?
A może po prostu weźmiesz się za poszukiwanie i wykorzystasz do tego wyszukiwarkę? Myślenie naprawdę nie boli, a poszukiwanie firm oferujących konkretne produkty wcale nie jest tak trudne, by angażować w to innych.
Przekierowanie