Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Potrzebna firma do zaprojektowania wizytówek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Moi drodzy pytanie jak w temacie, komu warto zlecić zaprojektowanie wizytówek? Może powiem coś więcej, potrzebuję sporej ilości wizytówek z kolorowymi, rzucającymi się w oczy napisami i profilem lub twarzą kobiety. Mam zakład kosmetyczny wiec mysle ze taka forma bylaby jak najbardziej wporzadku. Proszę o poważne odpowiedzi.
Cześć. Nie znam zbyt wielu firm z branży wizytówkowej bo w tym temacie skorzystałem z doświadczenia koleżanki i zleciłem to firmie, którą polecała – Algrafo. Jak czasem spojrzę na wizytówki przedstawicielu handlowych którzy mnie odwiedzają to cieszę się że posłuchałem kogoś bardziej doświadczonego i zleciłem projektowanie wizytówek profesjonalistom, bo wyglądają wspaniale. Podobało mi się to że miałem duży wpływ na ostateczny wygląd wizytówki i często kontaktowałem się z grafikami, albo oni ze mną i obgadywaliśmy szczegóły. Wykonanie jest bardzo dokładne, nawet w najdrobniejszych szczegółach, Co najważniejsze wszystko terminowo i niedrogo. Polecam.
Mógłbyś jeszcze tylko napisać czy ta firma zajmuje się projektowaniem logotypów? Z góry dzięki.
Tak. Masz tu link algrafo.pl/oferta/projektowanie-logotypow/, ale najpierw zobacz sobie dotychczasowe realizacje firmy. Z tego co sam widziałem to współpracują ze znanymi markami a to o czymś świadczy. Co prawda ja nie potrzebowałem logotypu, ale kilkoro moich znajomych zamawiało taka usługę i bardzo sobie chwalili profesjonalne wykonanie i ważny element prawny- pełną cesję praw autorskich. Nie muszę wskazywać jak jest to ważne.
Wielkie dzięki za pomoc. Szukałem firmy, której mógłbym zlecić tworzenie etykiet ale pomyślałem że całościowo przy okazji zmieniłbym kilka innych rzeczy jak logotyp i wizytówki. Wygodniej mi zlecic wszystko w jednym miejscu i mam tez pewnosc ze calosc bedzie wykonana w jednym, wspolnym motywie.
Bardzo proszę i podrawiam.
Przekierowanie