Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Drzwi do gabinetu lekarskiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! Więc w najliższym czasie startuję wreszcie ze swoją własną prywatną praktyką lekarską Smile Przyszło mi teraz jednak urządzać mój gabinet. Generalnie już wszystko jest niby gotowe, ale pozostała kwestia która nawet nie wiedziałem, że tyle problemów mi przysporzy. Otoż chodzi o drzwi do samego gabinetu. Mam poważny dylemat, czy wstawić jakieś klasyczne drzwi, czy z prześwitami, czy jakie?
Hej, gratulacje Wink Słuchaj, wszystko zależy, w jakich kolorach masz gabinet i jaki chcesz mieć, powiedzmy, charakter samego gabinetu. Czy budować ścisłą atmosferę zamknięcia, czy raczej taki transparentny.
Kolorami pewnie nie zaskoczę, bo biel, krem, i odcienie turkusów. Co do samego stylu gabinetu, to jest raczej on ciepły w swoich ozdobach, okna mam spore, więc sporo światła wpada. A zależałoby mi na znalezieniu kompromisu między właśnie taką mocno kameralną przestrzenią, żeby pacjenci czuli, że w tym miejscu mogą mi powiedzieć wszystko, a z drugiej strony, by nagle tego wnętrza, które optycznie się wydaje być otwartym, nie odgrodzić jakimiś drzwiami.
A myślałeś nad drzwiami skzlanymi? Przy czym nie mówię tu o takich przezroczystych, tylko powiedzmy mlecznych, to z zewnątrz będzie widać tylko cienie, a z wewnątrz, jeśli korytarz jest ciemniejszy, to nie będzie widać za wiele.
Hm… takie jasne drzwi do lekarza przez które przebija się światło… nawet to metodyczne Smile A wiesz, kto wykonuje podobne drzwi?
Jasne Wink Zajrzyj sobie na stronę mrsglass.pl/ oni się zajmują w ogóle szklanymi wykończeniami, od ścianek, przez drzwi, po fronty szafek schody i wiele więcej. Ja przynajmniej jestem zadowoony z ich roboty.
widzę nawet, że na mrsglass.pl/realizacje/szklane-drzwi-przesuwane/ mają nawet ofertę drzwi przesuwnych, a też nad nimi myślałem. Wygląda to wszystko ekstra, nie powiem Smile No i widzę wykorzystują też między innymi szkło laminowane. Rzeczywiście firma-klasa. Dzięki za pomoc kolego.
Nie ma sprawy Wink Powodzenia z własną praktyką. Lecz skutecznie swoich pacjentów Wink
Przekierowanie