Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Wasze eksperymenty w łóżku?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć.. chciałabym o Was coś szczerze zapytać. Otóż, może podzielicie się Waszymi eksperymentami w łóżku itp.? Wink Pytanie imntymne, ale jako, że Internet pozwala na anonimowość.. może zacznę. Ja swojego czasu miałam bardzo duży pociąg do kobiet i w końcu zrealizowałam swoją fantazję.. przez dłuższy czas utrzymywałam kontakt seksualny z nią i kupowałyśmy sporo gadżetów dla par i było niesamowicie przyjemnie.. z czasem dopiero się rozstałyśmy, bo jednak czułyśmy, że to tylko fascynacja i bardziej nas ciągnie do facetów. Ale piękne wspomnienia zostały i sporo się dowiedziałam o sobie.
Moją największą spełnioną fantazją jest poczucie, że jestem już grubo po 30 i moim najlepszym przyjacielem jest silikonowy wibrator. Niestety, ale tak się ułożyło w moim życiu, że co prawda byli w nim faceci, ale z żadnym nie wypaliło. Także moje potrzeby seksualne u mnie leżą po całości
Ja kilka miesięcy temu, kupiłam w sklepie kulki analne i musze przyznać, że jak tylko przełamie się ten początkowy opór, który jest zresztą naturalny, to doznania i przyjemność są nie do opisania! Drogie Panie, anwet nie wiecie jak wrażliwe mamy miejsca i potrzeby.. wystarczy tylko umiejętnie do tego podejść.
Ja w ogóle nie mam pociągu do zbliżeń.. choćbym chciała to coś mnie blokuje. Mój chłopak mnie zdradził i tak się zraziłam, że podobno według lekarza się zablokowałam psychicznie na kontakt fizyczny. Pracuje nad tym.. ale popędów brak.
No to widzę, że nie tylko moje życie erotyczne polega na ściąganiu kolejnych seriali i oglądaniu ich nocami Tongue Może kiedyś się to zmieni Wink
Przekierowanie