Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Jaki środek zwiększa skuteczny zasięg oprysku?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kochani prosze o pomoc w znalezieniu środku zwiększającego zasięg oprysku. Mąż prosił mnie o znalezienie czegoś w sieci bo dowiedział się od sąsiada o medium które zapobiega pienieniu się a poza tym pomaga dotrzeć na całą powierzchnię liścia. Wiem że pytanie bardzo amatorskie jak na kogoś zajmującego się uprawami ale mieszkamy na wsi od roku i dopiero niedawno zajęliśmy się rolnictwem, dlatego licze że mi pomożecie.
Pomożemy Smile. Najprościej rzecz ujmując potrzebne ci skuteczne adiuwanty. Są to środki które służą dokładnie temu co opisałaś i przynajmniej według mnie stanowią podstawę, jaką każdy powinien stosować. Najtaniej kupisz w sklepie Agromika Michał Kiciński jest osobą która otworzyła ten sklep a jego zdolności i umiejętności zastosowania róznych srodków są godne pozazdroszczenia. W razie dalszych pytań też pomogę.
Dziękuję, może w ogóle zamówiłabym tam wszystkie środki jakich doteraz używamy. Mógłbyś mi znów pomóc i powiedzieć czy wiesz coś może o insektycydach która są w ofercie?
Zależy o co pytasz. Stosuję te insektycydy od bardzo dawna i jestem zadowolony bo rzeczywiście działają i są niedrogie. W ogóle polecam każdemu zaopatrywanie się w tym sklepie kompleksowo, bo za nieduże pieniądze można tam nabyć wszystko co potrzebne do utrzymania upraw w odpowiednim stanie. Największe wrażenie na mnie robią preparaty chwastobójcze. Sa bardzo aktywne bo na bardzo krótko po spryskaniu chwasty zaczynają słabnąć. Robiłem w domu małe próby róznych środków i stwierdziłem że pod względem bezpieczeństwa wypadają o wiele lepiej niż konkurencyjne produkty. Atakują to co powinny bez szkody dla otoczenia.
Serdecznie dziękuję za wyczerpujace odpowiedzi.
Przekierowanie