Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Biuro zajmujące się projektowaniem wnętrz komercyjnych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czesc forumowicze, kupiłam lokal, który docelowo będę wykorzystywać jako sklep. Zalezaloby mi jednak na tym, aby wnętrze było fajnie zagospodarowane. Dlatego chciałam was podpytać o czy znacie jakiegoś architekta wnętrz, który by fajnie urzadzil mi ten lokal?
A gdzie masz ten lokal?
w Poznaniu.
To w Poznaniu projektowaniem wnętrz zajmuje się na pewno Nano Studio. Mają nawet specjalną zakładke w tym temacie: architekt.nanostudio.pl/wnetrza/. Musiałabyś zobaczyć może ich dotychczasowe projekty i stwierdzić, czy to jest to, czego szukasz. Mnie osobiście się podobają, ale wiadomo – każdy ma inny gust. A ten namiar akurat mam od koleżanki, która właśnie u nich zamawiala projektowanie wnętrz w swoim domu. Mają fajne wyczucie stylu.
Wyczucie stylu to podstawa – ja również chciałabym zmienić design w moim domu. A jeśli mówisz, ze sa tak dobrzy, to sama chętnie sprawdzę, co mogą zaproponować.
Nie wiem, jaki styl ci odpowiada, bo koleżanka ma mieszkanie urządzone w nowoczesny, minimalistyczny sposób. Dla mnie bomba - jest fajna przestrzeń.
No też myślałam o minimalizmie. Jakoś mi tak najblizszy jest. Mam mieszkanie jeszcze z czasów, jak sama bylam nastolatką. Czas wydorośleć Wink)
Przekierowanie