Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Dopasowanie pendrive do osobowości – czyli kilka słów o pendrive w nietypowych kształtach?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim! Z jakimi pendrive mieliście kiedykolwiek do czynienia? Moja koleżanka miała pendrive w kształcie szminki, bardzo mnie to urzekło i sama chciałabym wyrbać pendrive w oryginalnym kształcie. Zawsze jest to jakaś odmiana od pendrive, który mam teraz – zwykły biały, plastikowy. Używam pendrive często, dlatego warto byłoby mieć jakiś oryginalny, nietypowy gadżet. Polecicie mi coś konkretnego?
Ja z kolei jestem przyzwyczajona właśnie do standardowych pendrive’ów. Także mam plastikowy pendrive, tylko granatowy.
Sama chciałabym mieć taki nietypowy pendrive, ale u mnie w sklepach są tylko zwykłe.
Najlepiej jest kupic pendrive przez Internet. Na stronie internetowej pendrive-usb.com jest ogromny wybór pendrive róznego rodzaju, także te w nietypowych kształtach.
Ja wolę minimalistyczne rozwiązania. Lubię pendrive typu twister, kupiłam go na stronie: http://www.pendrive-usb.com/oferta/pendrive_slim_mini. Z powodzeniem mogę go nosić w portfelu, jest malutki i poręczny. Wbrew pozorom może także przechowywać duże ilości dokumentów.
Też lubię pendrive typu twister, chociaż trzeba się do nich na początku przyzwyczaić zwłaszcza, jeśli wcześniej używało się zwykłych plastikowych. Ja na początku nie wiedziałem jak się do nich w ogóle zabrać Big Grin. A teraz wydają mi się niezastąpione.
Na stronie: http://www.pendrive-usb.com/oferta/pendr..._ksztalcie jest ogromny wybór gadżetów. Ja wybrałbym pendrive w kształcie pączka z dziurką – uwielbiam słodkości Smile.
Tylko uważaj, żebyś go przypadkiem nie zjadł Tongue.
Przekierowanie