Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Poszukiwany dobry psycholog w Olsztynie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam dobrego psychologa, który ma gabinet w Olsztynie. Możecie mi polecić kogoś sprawdzonego?
A w jakim zakresie potrzebujesz pomocy? Jakaś terapia konkretna jest potrzebna? Czy raczej tak ogólnie, pogadać o życiu i problemach?
Raczej taka ogólna terapia jest mi potrzeba, nic sprecyzowanego chyba. Nie do końca się na tym znam, więc trudno mi stwierdzić… Ale nie chodzi mi o żadne leczenie uzależnienia, konkretne problemy psychologiczne ani terapię małżeńską, więc chyba to taka ogólna właśnie, najzwyklejsza. Ale naprawdę zależy mi na kimś sprawdzonym, komu będę mógł zaufać w pełni i kto jest w stanie udzielić pomocy swoim pacjentom.
To polecam zajrzeć tutaj olsztynpsycholog.pl/ i umówić się na wizytę. To naprawdę dobry psycholog, bardzo skuteczny. Teraz wizyta u psychologa to żaden wstyd, powinno doceniać się ludzi, którzy chcą nad sobą pracować.
Okej, dzięki. A możesz mi o nim powiedzieć coś więcej? Ma profesjonalne wykształcenie, uprawnienia odpowiednie i doświadczenie i tak dalej? Naprawdę trudno mi będzie zaufać pierwszej z brzegu osobie, więc wolę się upewnić z kim mam do czynienia…
Jak chcesz to wejdź tutaj i sobie poczytaj co nieco o nim: olsztynpsycholog.pl/o-mnie/. Ale mogę cię zapewnić że to naprawdę świetny fachowiec i godny zaufania człowiek, który Ci pomoże uporać się z problemami.
No dobra, dzięki wielkie za polecenie w takim razie.
Przekierowanie