Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Jak drogie są usługi księgowe?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie mam do konca rozeznania w temacie. No i chcę wiedziec jakie sa ceny usług księgowych w Warszawie. No wiem, że drożej… ale jak to mniej więcej wygląda. Czy możecie mi coś doradzic?
Wiesz, to zalezy czego konkretnie szukasz z usług księgowych, bo to robi przeciez roznice w cenie. A czego najbardziej potrzebujesz?
No wiesz, inaczej wycenia się prowadzenie pełnych ksiag rachunkowych , a inaczej obsługę kadrowo-płacową. Bo to sa dwie rózne rzeczy. Wszelkie zestawienia tez ci może księgowy wyliczyc tylko wtedy pewnie ceny już ustalane indywidualnie.
Ja od jakiegos czasu wspolpracuje z firmą Optimum i do tej pory jestem zadowolona. Bo cenowo mi to odpowiada choc dla mnie jak prowadze własną firmę, to każdy grosz się liczy. A ich dokładny cennik masz tutaj optimum-waw.pl/cennik-uslug-ksiegowych i mozesz zobaczyc co za ile robią. Oni zajmują się własnie pełną księgowością, ale też mają specjalną ofertę księgowości skierowanej do właścicieli aptek. Ale to musisz sam zobaczyc dokladnie co i jak.
Najlepiej żeby jedna firma robila dla nas i księgowość i kadry to wtedy zawsze taniej wychodzi no i mniej zamieszania.
no ta własnie firma też zajmuje się kadrami , mnie akurat pomają szczególnie kiedy potrzeba napisac umowę o dzieło i zlecenie żeby nie było, ze moje umowy sa po postu niezgodne z prawem…. bo już raz tak mialam i potem koniecznie musiałam wymienic cala dokumentacje to ja dziekuje. No na pewno jak chcesz znaleźć tanie biuro rachunkowe Warszawa to tez dobre miejsce by z takiej firmy skorzystac.
Przekierowanie