Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Szukam firmy zarządzającej nieruchomościami na terenie Poznania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czesc, czy ktoś z was może orientuje się czy sa takie firmy, którym można zlecić zarządzanie nieruchomościami w Poznaniu?
Ale jakimi nieruchomościami dokładnie?
Lokalami mieszkalnymi – mieszkaniami, apartamentami itd.
a masz takie? Smile
Ja nie, ale mój szef wchodzi w taki interes ze swoim bratem i chciał, zebym zorientował się w temacie. Ja nie mam takiej kasy na zakup nieruchomości pod wynajem, ale gdybym ja miał to pewnie zaryzykowałbym taki biznes. Wydaje mi się, że to dobra inwestycja na przyszłość.
Bo to dobry biznes jest Wink wiem coś na ten temat. A to o co pytasz, to świetne rozwiązanie jak nie masz czasu, ani głowy, żeby zajmować się szukaniem najemców, ściąganiem od nich kasy itd. Mam namiar do jednej z takich firm, której wlasnie można zlecić zarządzanie nieruchomościami w Poznaniu. To link do ich głownej strony: premiumforrent.pl/ – tam się szczegółowo dowiesz na czym polega ta usługa. To biuro nieruchomości, które tez ma swoja baze klientów poszukujacych różnych nieruchomosci. Myślę, ze to cenna informacja dla twojego szefa, bo pewnie będzie chciał jak najszybciej czerpać zysk z tej inwestycji Wink
Znajac jego brak cierpliwości, to pewnie tak Smile))) Okej, wielkie dzięki za ten namiar i za rozjaśnienie tematuSmile
Przekierowanie