Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Konsulting dla firm – kogo polecacie??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam pięknie. Szukam firmy, która zajmuje się doradztwemw trakcie przygotowywania i realizacji inwestycji. Interesuje mnie firma z Poznania, okolice Poznania oczywiscie tez wchodzą w grę. Proszę o wypowiedź osoby, które mają doświadczenie z jakąś firmą tego typu i które szczerze mogą kogoś polecić.
Niestety nie moge nikogo polecic, mialem do czynienia z dwoma firmami konsultingowymi i współpraca przebiegała fatalnie. Proponowali tylko ofertę zaprzyjaźnionego banku, który oferowal kredyt inwestycyjny na dużo gorszych warunkach niż konkurencja... Poza tym po tym, jak wyraźnie zakończyłem współpracę, jedna z tych firm nękała mnie telefonami i namawiała na współpracę ponowną. To było co najmniej irytujące..
No to kolega wyżej musiał bardzo źle trafić. Od trzech lat współpracuję z firmą Metis Group i mogę powiedzieć, że pomogli mi i mojej firmie budowlanej wyjść na prostą.
To firma z Poznania??
Tak, akurat z Poznania Smile bardzo poważnie podeszła do strategii rozwoju mojej firmy, rozważnie przeanalizowała aktualne położenie, ogromne zaangażowanie i uczciwość. metisgroup.pl/konsulting/ – podsyłam link do stronki, możesz sobie poczytać na temat ich oferty i sprawdzic, czy akurat to Ci odpowiada. Polecam
tEż słyszałem dobre opinie na temat tej firmy, doskonale sprawdza sie w przypadku długofalowej wspolpracy, oferuje doradztwo gospodarcze i inwestycyjne, więc wydaje mi się, że to coś dla Ciebie. metisgroup.pl/metis-group-konsulting/ – tutaj info na temat dzialalnosci konsultingowej. Podobno rewelacyjnie sprawdzaja sie w pozyskiwaniu finanowania dla klientów
Przekierowanie