Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Tylna belka w Citroenie… poważna naprawa?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No witam. ostatnio mój mechanik stwierdził, że cała tylna belka w moim aucie jest do wymiany, bo jest w opłakanym stanie. Kompletnie się nie znam na motoryzacji i tylko przytaknąłem i tak pomyślałem, że może tutaj na forum założę temat i ktoś mi wyjaśni co tak naprawdę się stało z moim autem? To jest poważna naprawa, czy jednak nie będzie aż tak źle? Czekam na wiadomości od was…
ojj stary nie chce być zwiastunem złych wiadomości ale to jest mega poważna naprawa. Jak ja zmieniałem tylną belkę w Citroenie to bynajmniej nie było to proste… czekała mnie wymiana łożysk igiełkowych, wymiana czopów tylnej belki, regeneracja łożysk w wahaczach i parę innych jeszcze rzeczy. Tylna belka to takie zawieszenie głównie we francuskich autach i choć przyjemnie się nimi jeździ, to często te tylne belki ulegają uszkodzeniu niestety. Jak chcesz zobaczyć jak to wygląda cenowo i poczytać więcej to łap: tylnabelkapolska.pl/cennik/citroen/ tam znajdziesz wszelkie informacje na ten temat. Mam nadzieję, że to ci pomoże…
No z tylnymi belkami nie ma żartów niestety, bo na ogół to jest poważna naprawa, albo wymagana regeneracja danych podzespołów.
ten link tylnabelkapolska.pl jest bardzo fajny, bo tam można właśnie w miarę szybko i tanio zregenerować uszkodzone belki. To dość unikatowa firma w Polsce i ze świecą szukać podobnej. Można zażyczyć sobie demontaż belki, odesłać tej firmie i odeślą ci w pełni zregenerowaną. Bardzo się opłaca skorzystać z ich usług.
Ja też właśnie mam problemy z tylną belką… moje auto jest chyba jakieś wadliwe, bo kupiłem je po innym właścicielu, a koszty naprawy już dawno przekroczyły właściwy koszt auta… czas już chyba sprzedać to auto i mieć spokoj.
moje auto też miało problemy z belką i mechanik podobno się strasznie dużo napracował przy aucie…
Przekierowanie