Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu/Wielkopolsce – potrzebny namiar
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka, sa tu może osoby, które mialy do czynienia ze sprawdzoną agencją eventową do czynienia? Chodzi mi konkretnie o to, aby miała doświadczenie w organizacji imprez dla firm. Najlepiej z Poznania lub z Wielkopolski.
Niestety nie – bywam na takich imprezach, ale nie mam pojęcia, kto za nimi stoi od strony organizacyjnej.
A ja mogę Ci podać do takiej agencji eventowej GLAM Events & Lifestyle, bo akurat z nami robila kilka imprezSmile
Hmmmm.. nie slyszalam…
Masz tu jeszcze link do nich: glamevents.pl/. Nam się akurat z nimi bardzo dobrze układa wspolpraca. Robili tam imprezy firmowe w różnym stylu i za kazdym razem nasza ekipa bawila się bardzo fajnie. Poza jakimiś zadaniami w ramach team buildingu mielismy tez oczywiście mnóstwo rozrywki. Koncert, karoke, pokaz barmański, no i fajnego dj na dyskotece.
A mają może jakąs zakładke o tego typach imprezach? Żeby wlasnie zobaczyć, co mogą zaproponować?
Tak, wejdź sobie tu: glamevents.pl/imprezy-integracyjne. Masz tam nie tylko m.in. fotki z imprez, które już robili. Ale sa bardzo otwarci na różne pomysły. Jak masz swoje przemyślenia, to spokojnie możesz się nimi podzielić. My chcieliśmy w stylu militarnym impreze i taka tez nam zrobili. Dziewczyny w moro, bloto, czołganie się, strzelanie, to była niezla jazda. Sama nie dowierzam, ze przetrwalam cos takiego z koleżankami, z którymi na co dzień siedzimy grzecznie za biurkiem Wink))
hmmm… rzeczywiście hardcorowo Smile dzięki za info o tej firmie, mam już niewiele czasu na zorganizowanie czegoś takiego u mnie w firmie, wiec nie rozpisuje się już Wink Pa!
Trzym się Wink
Przekierowanie