Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Hydrogeolog w Bydgoszczy – mamy kogoś takiego?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam sprawę. Chciałbym wybudować studnie na nowej posesji, którą niedawno nabyłem. Sek w tym, ze jak się zdazylem zorientować to wcale nie jest tak, ze sobie sciagam koparke i sobie kopie studnie…Potrzebny będzie hydrogeolog - w Bydgoszczy kogos takiego mamy?
mamy na pewno, trzeba było w necie poszukać.
Jak w necie, to zobacz co w ogole w Twoim temacie udało mi się znaleźć: http://geolog-bydgoszcz.pl/badania-hydrogeologiczne/. A i wygląda na to, że tu wlasnie znajdziesz poszukiwanego hydrogeologa w Bydgoszczy, bo firma, z tego, co widze zajmuje się właśnie taką tematyką. Maja tam specjalistów, wiec chyba dalej sobie poradzisz z tematem Smile
Wielkie dzięki, mysle ze tak.
To jak chyba sobie tez pozwole skorzystać z tego namiaru, bo planuje kilka inwestycji związanych magazynowaniem i składowaniem substancji oraz odpadów w okolicach Bydgoszczy. I z tego, co się zdażyłem zorientować, to również będę musiał skorzystać z takiej pomoc.
I pamiętaj, ze jak już sobie wybudujesz to ujecie wody, to hydrogeolog będzie musiał również przygotowac Ci jakieś tam dokumentacje również po zakończeniu inwestycji. Nie wiem dokładnie jakie, bo się na tym nie znam, ale jak szwagier budował studnie, to też musial jeszcze cos tam skompletować.
Okej, dzięki za info.
Przekierowanie