Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Solidna księgowa z Białegostoku – kogo możecie polecić z czystym sumieniem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, jak w temacie potrzebna mi księgowa (czy tam księgowy – obojętnie). Przejrzałam różne oferty takich usług i mam wrażenie że żadna nie spełnia moich oczekiwań. Potrzebny mi ktoś w miarę niedrogi, biegły w temacie vatowskiej, księgach rachunkowych czy rozliczeniach transakcji. Będę wdzięczna za sugestie.
Wbrew pozorom w mieście jest całkiem niezła konkurencja choć też kilka biur zwinęło się z rynku. Chyba nie wytrzymali rywalizacji z młodszą gwardią. Ogólnie księgowi w mieście są na poziomie.
Ja mam za sobą współpracę już z kilkoma różnymi biurami i niestety prędzej lub później zawsze pojawiają się jakieś problemy. To nie jest dobre. We Wrocławiu na przykład się tak nie działo.
Miałaś pecha najwyraźniej – ja jestem bardzo zadowolona z usług rachunkowych w Białymstoku. Oczywiście jak się ma pecha to zawsze można trafić na kogoś słabiej przygotowanego.
Wysoko oceniam jak na razie Biuro Rachunkowe JMM z Jana Pawła II. Wkopałem się w trudną sytuację z CIT ale rozwiązali kwestię mega fachowo i szczęśliwie ominęła mnie potyczka z fiskusem. Także moją rekomendację mają. Przy okazji bardzo rzeczowe podejście do klienta! Jak jest konieczna solidna usługa księgowa Białystok na pewno dzięki takim biurom pozwala się odnaleźć.
No jak się ma złą passę to na cicie da się popłynąć w nieciekawą stronę. Najważniejsze że udało się to wszystko jakoś sensownie ogarnąć. Niektórzy tego szczęścia nie mieli.
Takie sytuacje pokazują jak istotne dla firm jest dobre biuro księgowe. Jak zabraknie fachowców od podatków i rozliczeń to nieszczęście wisi w powietrzu...
Przekierowanie