Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Gdzie kupię dyplomy szkolne?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, jak zaznaczyłam w temacie, szukam sklepu, w którym będę mogła kupić dla moich podopiecznych z przedszkola jakieś ładne, kolorowe dyplomy. Znacie może takie miejsce? Chodzi też o to, aby projekty były fajne i interesujące dla maluchów.
Po pierwsze zastanów się czy czasami sama nie dasz rady zrobić jakiegoś projektu. Nie jest to trudne, a będziesz mogła uzyskać dokładnie to czego potrzebujesz. Jeżeli jednak sama nie masz odpowiednich umiejętności to warto też pogadać z znajomymi i przyjaciółmi - może ktoś jest grafikiem i chętnie wykona dla Ciebie projekt. Mam nadzieję, że moje rady okażą się przydatne.
Generalnie o znajomych pomyślałam już wcześniej, więc ta opcja odpada, a moje umiejętności są tak niskie, że każdy program graficzny to dla mnie nieosiągalny szczyt.
Ratunkiem może okazać się firma Biały Atrament. Zamawiałem od nich kilka razy dyplomy, świadectwa, teczki i inne elementy i zawsze byłem zadowolony ze współpracy. W szczególności właśnie mogę polecić dyplomy - są wykonane świetnie pod względem graficznym!
Faktycznie, jeżeli chodzi o dyplomy szkolne to ta firma jest niezastąpiona. Możesz zerknąć sobie pod link http://www.bialyatrament.pl/pl/dyplomy i zobaczyć jakie wzory można u nich kupić. Mają naprawdę ogromny wybór i często te dyplomy są dopasowane do okazji, więc sprawa jest czasami ułatwiona.
A jak z jakością wykonania? Jakiego papieru się spodziewać? Ceny i prezentacja wizualna jak najbardziej na plus, interesuje mnie jeszcze ogólna jakość.
We większości przypadków jest to karton matowy albo świecący o wysokiej gramaturze - jest niesamowicie wytrzymały i prezentuje się porządnie. Szczerze mówiąc to nie spotkałam się jeszcze z dyplomami tak dobrej jakości. Często są one robione na kredowym papierze, a tutaj jest karton.
No to faktycznie super! Właśnie chciałam znaleźć coś lepszego niż te oferowane przez większość firm. Dzięki Waszej pomocy udało mi sięSmile Dziękuję Wam bardzo, teraz zostało jedynie złożyć zamówienie.
Przekierowanie