Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Firma która wykona taras z kompozytowych desek. Kogo polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W końcu nazbierałam odpowiednią sumę i chciała bym komuś zlecić wykonanie tarasu. Nie chcę drewna ponieważ z uwagi na dużą wilgotność boję się że nie posłuży on długo. Co myślicie o deskach kompozytowych? Znacie kogoś kto wykonuje coś takiego?
Kompozyt fajnie się prezentuje ale znam ludzi dla których deska to deska i głównie ze względów estetycznych wybierają drewno. Jeżeli chodzi o zalety to jest ich naprawdę sporo bo nie tylko są dużo wytrzymalsze, nie wymagają także pielęgnacji ani zabezpieczenia.
Tu chyba w grę wchodzą osobiste preferencje. Jeżeli chodzi o estetykę to taki materiał prezentuje się bardzo dobrze a do tego są dużo łatwiejsze w montażu i znoszą wyższe temperatury. Sam mam taki taras u siebie i jak chcesz to mogę wysłać zdjęcia.
Z tego co wiem to w ofercie firmy ze strony http://tdmtarasy.pl/kontakt/ jest również taras kompozytowy. Oni zajmują się takimi zabudowami z drewna więc jeżeli masz wątpliwości na temat kompozytu to warto było by się z nimi skontaktować. Firma ma duże doświadczenie w branży Wink
Mam u siebie położony taki taras głównie ze względu na koszty. Cena jest niższa niż w przypadku desek drewnianych no i w dłuższym okresie nie wymaga takiej pielęgnacji i zabezpieczania.
Jeszcze pomyślę ale chyba skłaniam się właśnie w stronę kompozytu. Dzięki za odpowiedzi Wink
Przekierowanie