Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Czy istnieje jakiś serwis zajmujący się marką Viessmann w Tarnowie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiecie czasem czy marką Viessmann, pieców CO, zajmuje się jakaś doświadczona firma z moich okolic? W ostatnim sezonie grzewczym miałem problemy ze swoim piecem w lokalu, często było zimnawo i nie bardzo wiedziałem co z tym zrobić.
Rozejrzyj się po okolicy i tyle, dzisiaj firm zajmujących się takimi naprawami jest mnóstwo!
może i tak, ale w tej ilości większość to według mnie partacze…nie mogę pozwolić sobie na kompletną awarię ogrzewania w sezonie, to oznacza dla mnie mega straty :/
Myślę, że ta firma rozwiąże Twoje problemy http://grze-je.pl/. Od naprawdę wielu lat zajmują się marką Viessmann w Tarnowie. Przyjeżdżają, robią szybką diagnozę, naprawiają na oryginalnych podzespołach, a i jak potrzebujesz zajmą się kompleksowym przeglądem oraz konserwacją kotła. Pełen serwis za rozsądne pieniądze, naprawdę obczaj firmę.
Czy to jest serwis autoryzowany?
U nas mąż samodzielnie naprawia takie piece Wink Początkowo nie miał o tym pojęcia, ale wraz z kolejnymi awariami nabywał doświdczenia.
Tak, serwis autoryzowany. Co do napraw samodzielnych to…dla kilku złotych ryzykować własnym bezpieczeństwem?
Naprawdę świetnie robią przeglądy pieców w Tarnowie, zgodnie z tym co napisane tutaj http://grze-je.pl/oferta/przeglady/. Masz gwarancje na serwis, a więc pewność, że piec w sezonie nie zawiedzie. Inne serwisy nie dają takiej gwarancji!
Przekierowanie