Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Czy pozycjonowanie stron internetowych jest opłacalne?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zależy mi na opiniach osób które z pozycjonowania stron korzystały. Czy naprawdę daje to wyniki i się opłaca, czy lepiej jest postawić na standardową reklamę?
To zależy. Pozycjonowanie sprowadza się do wyprowadzenia danej strony na czołówkę wyników wyszukiwania w google. Więc jeśli jesteś pewien że twoi klienci korzystają z tej wyszukiwarki (a tak jest średnio w 90 procentach użytkowników) to śmiało można stronę pozycjonować. po drugie zależy kto się tym zajmie..
A samodzielne pozycjonowanie stron jest możliwe i skuteczne?
Wszystko jest możliwe, może trochę mniej skuteczne - jak to w życiu Wink
Z mojego doświadczenia wiem, ze pozycjonowanie się opłaca i daje rezultaty. przynajmniej w razie prowadzenia sklepu internetowego.
też chcę wprowadzić sklep internetowy (na razie mam tylko stacjonarny) stąd moje zainteresowanie pozycjonowaniem. Kto ci pozycjonuje i jak długo?
Ja akurat pozycjonowanie stron internetowych (mam 2 sklepy) zleciłam firmie z Poznania https://www.grupa-tense.pl/ - tu masz link bezpośrednio do ich strony internetowej. Znajdziesz tam cennik, ofertę, opinie klientów i kontakt. Na stronie jest cennik, ale dobrze jest też poprosić o wycenę, jest bezpłatna, więc do niczego nie zobowiązuje. U mnie pozycjonowanie dało bardzo wymierne efekty, ludzie cześciej wchodza na strony sklepów, a jak już wejdą to coś tam zawsze w oko wpadnie i zamawiają. Także zwiększyły się obroty i przychody Smile Samo podniesienie wyszukiwalności strony nie trwało długo, ale nadal współpracuję z tą firmą, zeby utrzymac pozycję.
Brzmi ciekawie, zwłaszcza ta bezpłatna wycena. Lubię wiedzieć ile i za co płacę.
Przekierowanie