Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Gdzie warto kupić szczotki do butelek dla maluchów?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, powiedzcie mi, gdzie i czy w ogóle warto kupować szczotki do butelek? Zwracam dużą uwagę na codzienną higienę, nie chcę, by w butelkach odkładało się coś, co nie powinno… Zdrowie dziecka najważniejsze.Wink ale zauważyłam, że nie wszyscy używają takich szczotek. I czy czasem szczotkowanie nie niszczy butelek?
wiesz, to wszystko zależy od jakości szczotki. Jeśli jest dobra to nie rysuje i nie niszczy butelek, poza tym faktycznie wpływa na higienę i widzisz, że robi coś pozytywnego. Jeśli jest badziewna to będą ryski, a wnętrza butelki i tak nie doczyścisz… ja się nauczyłam na błędach, bo mam już drugie dziecko i wiem co warto, a czego nie warto mieć.Wink
dostaliśmy z żoną szczotkę do butelek w wyprawce, w prezencie od rodziny. Używamy i teraz nie wyobrażamy sobie jak byłoby bez niej. Ale faktycznie, jakość ma tutaj chyba spore znaczenie. Fajne są szczotki z systemem obrotowym, polecam, tak się łatwiej myje.
a gdzie znajdę taką dobrą szczotkę? Jest wszędzie dużo wszystkiego, ciężko podjąć decyzję i nie wtopić kasy w coś, co się nie nada…
wejdź sobie na stronę internetową tego sklepu https://wyprawkowy.pl/szczotki-do-butelek-43, mają tam porządne szczotki do butelek i to w całkiem dobrych cenach. Ogólnie polecam szukać takich akcesoriów właśnie w sklepach dla dzieci, takich, gdzie asortyment jest przebierany i zwraca się uwagę na to, skąd pochodzi.
dzięki za linka. W sumie myślałam, że taka dobra szczotka będzie w kosmicznej cenie, a jest bardzo przystępna… chyba sobie zamówię.Wink przy okazji może znajdę coś więcej dla swojego malucha.
używam szczotek do butelek i sobie chwalę, przecież trzeba dokładnie je wymyć, a samą wodą tego nie zrobisz. Oczywiście można sobie kombinować na jakieś domowe sposoby i próbować tam wpychać inne rzeczy, zwinięte chusteczki i tak dalej… ale po co, jeśli cena szczotki naprawdę jest śmieszna.
my też używamy, butelki nie niszczą się bardziej, niż normalnie. Bo wiadomo, że jednak taka butelka to też ma swoją wytrzymałość, a czasem dziecku spadnie, ubrudzi się.
Przekierowanie