Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: Chciałbym kupić niebanalną tapetę ścienną. Namiary poproszę.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szykuję się do remontu mieszkania i lubię mieć wszystko przygotowane zanim zacznę odnawianie. Szukam ładnej i nieprzeciętnej tapety. W sklepach w większości jest to samo, a jak chciałbym mieć wyjątkowe i niepowtarzalne wnętrze, takie moje. Może ktoś widział ciekawą tapetę inną niż te sprzedawane po marketach budowlanych?
Nie gadaj, bo wybór jest naprawdę spory, może dlatego masz problem, żeby czymś się zainteresować.
Moja mama mówi mi to samo i pyta czego tak naprawdę szukam. Nie umiem odpowiedzieć wprost. To musi wyć coś co mnie zachwyci od pierwszego momentu.
Chyba wiem, co masz na myśli. Ja mam podobnie, albo mi się podoba, albo nie, Ale ostatnio natrafiłam na stronę na której jest tapeta ścienna, która mnie naprawdę zachwyciła. Zainteresowała mnie jej prostota, która z pewnością nada wnętrzu kolorytu. No i jest papierowa, czyli naturalna, oddychająca. Zajrzyj tu: http://naklejkomania.eu/tapety-scienne/2...erowe.html, może i tobie się spodoba.
Nie musi być papierowa, ważny jest sam wzór. A to czy będzie oddychać czy nie to już drugorzędna sprawa. I tak klej zrobi swoje. Zresztą z tego co wiem, to tapety na flizelinie też oddychają i są łatwiejsze w położeniu.
O, to tych na flizelinie jest tam całe mnóstwo w wielu wzorach i ciekawej kolorystyce. Są nawet fototapety na flizelinie. Szczególnie podobała mi się taka z jeziorem. A gdybym miała dziecko kupiłabym mapę świata ze zwierzątkami. A czemu łatwiej się kładzie te na flizelinie?
Bo nie trzeba smarować klejem tapety, wystarczy klej nanieść na ścianę i już.
Przekierowanie