Forum Branży Meblowej

Pełna wersja: O co chodzi z wyceną fraz?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema! Słuchajcie, ostatnio trafiłem na coś takiego http://wycenpozycjonowanie.pl/. Tam doczytałem się, że chodzi o pozycjonoawnie i wycenę fraz. Ktoś może po ludzku wytłumaczyć, o co w tym chodzi?
Ale to jest dosć czytelnie tam rozpisane…
No nie wiem, może ja po prostu jestem jak ten chłop, co trzeba mu wyłożyć Tongue Interesje mnie to, bo jestem dj-em i gram na różnych imprezach. Chciałbym, żeby mnie ludzie lepiej wynajdywali i wiecie… Jeśli ta pozycja jest taka ważna, to dobrze by było ją poprawić.
No to pomyśl sobie, szybciej wejdziesz pod link, który wyskoczy ci gdzieś dalej, czy gdzieś bliżej? Smile
A no wiadomka, że zazwyczaj dalej niż druga strona to się nie ruszam. A to chodzi o to, gdzie się wyświetli link do strony, tak?
No… ogólnie mówiąc. A jeśli już chodzi o to, na czym polega wycena fraz, bo w końcu o to pytasz, to ogólnie mówiąc to jest tak, że masz firmę, z którą możesz skojarzyć określone słowa, prawda? Możesz mieć coś z popularniejszych lub mniej popularnych branż, jak na przykład dj jest średniopopularne, bo mniej osób się tym zajmuje, ale masz na przykład zakład pogrzebowy, a tych może być na jednej ulicy multum. No to w tym drugim przypadku wypozycjonowanie fraz dla konkretnego klienta będzie droższe, bo musi się przebić przez inne firmy.
Aha… czyli tak, że jeśli np. ja mam „impreza” czy „DJ” i niewielu jest takich gości w okolicy, to zapłacę mniej, tak?
Przekierowanie