Forum Branży Meblowej
Co musi znaleźć się w pokoju dziecięcym? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Nasze życie (/dzial-nasze-zycie)
+--- Dział: Rodzina bliższa i dalsza (/dzial-rodzina-blizsza-i-dalsza)
+--- Wątek: Co musi znaleźć się w pokoju dziecięcym? (/w-co-musi-znalezc-sie-w-pokoju-dzieciecym)

Co musi znaleźć się w pokoju dziecięcym? - spanish lady - 12-11-2015 04:01 PM

Witam serdecznie. Jestem w trakcie szykowania pokoju dla mojej kruszynki, która urodzi się za niespełna dwa miesiące. Zastanawiam się co powinno się w takim pokoju znaleźć? Będę wdzięczna za podanie mi nazw fajnych kompletów mebli, w które warto zainwestować, bo ładnie wypełnią przestrzeń, a są przy tym porządne i komfortowe. Dziękuję i pozdrawiam

Co musi znaleźć się w pokoju dziecięcym? - beza_z_kremem - 12-11-2015 06:02 PM

Hej. Na samym początku to tak naprawdę niezbędne jest łóżeczko, komoda na ubranka, przewijak i kosz na brudne pieluchy. Najważniejszym zakupem moim zdaniem jest niania elektroniczna Angelcare, która daje rodzicom poczucie bezpieczeństwa, gdyż ułatwia kontrolowanie malucha przez cały czas.

Co musi znaleźć się w pokoju dziecięcym? - SystemShock - 12-11-2015 07:23 PM

My to nawet pokoju dla dziecka przez kilka miesięcy nie mieliśmy. Synek spał z nami, a ubranka trzymaliśmy w naszej szafie.

Co musi znaleźć się w pokoju dziecięcym? - bellunia - 12-11-2015 07:56 PM

A my kupiliśmy od razu zestaw mebli Klupś, dzięki czemu czułam, że jesteśmy w stu procentach przygotowani na przyjście naszej córeczki. Jej pokój stał się najładniejszym pomieszczeniem w naszym domu. Meble te są naprawdę wygodne i trwałe, więc polecam!