Forum Branży Meblowej
Czy od leków na bezsenność można się uzależnić? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Nasze życie (/dzial-nasze-zycie)
+--- Dział: Kwestie zdrowotne (/dzial-kwestie-zdrowotne)
+--- Wątek: Czy od leków na bezsenność można się uzależnić? (/w-czy-od-lekow-na-bezsennosc-mozna-sie-uzaleznic)

Czy od leków na bezsenność można się uzależnić? - Hamadriada - 01-05-2016 01:25 PM

Kochani, nie wiem co robić, moja mama od dłuższego czasu bierze leki, twierdzi, że ma objawy bezsenności zaczęłam się interesować tym tematem. Ostatnio przeglądałam artykuły w gazecie na temat podłoża bezsenności u dorosłych. Zaczęłam się martwić czy leki na bezsenność nie uzależniają?

Czy od leków na bezsenność można się uzależnić? - SystemShock - 01-05-2016 03:00 PM

Leki z apteki raczej są bezpieczne, oczywiscie jesli stosuje się je zgodnie z zaleceniami. Jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie nie ma, ile osob tyle opinii. Jedni mowia, ze maslo jest zdrowsze, inni zas, ze margaryna.

Czy od leków na bezsenność można się uzależnić? - Infiltrator - 01-05-2016 05:16 PM

Wszystko uzaleznia, kawa, herbata, jedzenie, alkohol, papierosy, hazard, internet, gry komputerowe, seks, mam wymieniac dalej?

Czy od leków na bezsenność można się uzależnić? - spanish lady - 01-05-2016 07:58 PM

Jak nie masz nic ciekawszego do powiedzenia, to lepiej siedź cicho. Leki to nie cukierki, każde z czasem uzależnia. Możesz o tym poczytać na bezsennosc.pl, w zakładce najczęściej zadawane pytania, tam też można umówić się na konsultacje do renomowanych specjalistów w tej dziedzinie, może warto się udać na taką konsultację razem z mamą, tam Twoja mama dostanie wszechstronną pomoc z gwarancją zachowania pełnej dyskrecji.

Czy od leków na bezsenność można się uzależnić? - Hamadriada - 01-05-2016 10:23 PM

Dzięki, chyba tak zrobię, bo problemy mamy już długo trwają i sama sobie nie poradzi, pozdrawiam.