Forum Branży Meblowej
Kamienna lub betonowa dróżka - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Różności (/dzial-roznosci)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Kamienna lub betonowa dróżka (/w-kamienna-lub-betonowa-drozka)

Kamienna lub betonowa dróżka - carringtonXXX - 01-08-2016 02:57 PM

Cześć Wam! Potrzebuję pomocy, otóż zainteresowałem się budową kamiennej lub betonowej dróżki do ogródka. Chciałbym stworzyć coś estetycznego i zarazem trwałego. Poszukuję firmy, która by się tym zajmowała i nie była przy tym wielkim i drogim molochem. Rozumiecie, wiele firm ma często potężne przybitki no i się to po prostu nie opłaca. Szukam uczciwej i rzetelnej firmy, która przy tym nie wymaga nie wiadomo jakich kosztów.

Kamienna lub betonowa dróżka - Mateusz Lipnicki - 01-08-2016 04:06 PM

No powiem Ci drogi kolego, że miałem też podobnie jak chciałem zrobić drogę po podwórku. Wyszło drożej niż trzeba i przy tym nie do końca byłem zadowolony, no ale zapomniałem dodać, że sam robiłem tę drogę xD a to już było bardzo głupim pomysłem.

Kamienna lub betonowa dróżka - SystemShock - 01-08-2016 06:26 PM

Mój znajomy korzystał i bardzo chwalił: artogrodowe.pl/ na stronce masz opis ich działalności. Oferowane produkty są betonowe i przy tym bardzo ładne i trwałe. Mogą też zrealizować zamówienie na ścieżkę, a przy tym najważniejsze, mają bardzo konkurencyjne i dobre ceny Wink

Kamienna lub betonowa dróżka - carringtonXXX - 01-08-2016 08:59 PM

Bardzo dziękuję! Faktycznie mają coś co mnie zainteresowało, ścieżki ogrodowe w kształcie rogalika. Od dawna mi się takie podobały i nie mogłem ich nigdzie znaleźć, a tutaj proszę bardzo, pierwszy link i już mam, super Wink

Kamienna lub betonowa dróżka - SystemShock - 01-08-2016 09:27 PM

Proszę bardzo Wink Wiesz co, mi też się podobają takie konstrukcje okrągłe i w innych, ciekawych kształtach. Póki co jednak nie inwestowałem w dodatki do ogródka, bo mam inne wydatki na głowie.

Kamienna lub betonowa dróżka - beza_z_kremem - 01-09-2016 12:15 AM

Ech… też bym chciała własny ogródek, ale niestety, całe życie w bloku mieszkam i co najwyżej mogę pielęgnować swój balkonik. Mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni, a póki co bardzo zazdroszczę!