Forum Branży Meblowej
Czy warto wrzucić na stronę sklepu film promocyjny? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Nasze życie (/dzial-nasze-zycie)
+--- Dział: Rodzina bliższa i dalsza (/dzial-rodzina-blizsza-i-dalsza)
+--- Wątek: Czy warto wrzucić na stronę sklepu film promocyjny? (/w-czy-warto-wrzucic-na-strone-sklepu-film-promocyjny)

Czy warto wrzucić na stronę sklepu film promocyjny? - bellunia - 02-09-2016 11:54 AM

Ostatnio dostałam propozycję przygotowania filmu promocyjnego o moim sklepie. Podobno takie filmy to dobry sposób na przyciągniecie nowych klientów. Czy waszym zdaniem jest sens wrzucania takich filmow na swoja stronę internetową? Czy to w ogole może przynieść jakies korzyści?

Czy warto wrzucić na stronę sklepu film promocyjny? - mike87 - 02-09-2016 02:29 PM

Filmiki reklamowe służą reklamowaniu działalności, więc powinny być publikowane w miejscach odwiedzanych przez dużą liczbę osób, potencjalnych klientów. Jasne, że taki filmik możesz wrzucić na swoją stronę, na przykład na FB lub w innych mediach społecznościowych, ale warto też opublikować go na YouTube i wszędzie, gdzie tylko się da. Dzięki temu przekaz może dotrzeć do większej liczby osób.

Czy warto wrzucić na stronę sklepu film promocyjny? - carringtonXXX - 02-09-2016 04:25 PM

Filmy instruktażowe, reklamowe i promocyjne to dobry sposób na wzbogacenie treści na stronie firmowej. Takie materiały warto jednak publikować również w innych miejscach, na przykład w mediach społecznościowych, w końcu nie wiąże się to z ponoszeniem dodatkowych kosztów. Jeśli interesuje Cię profesjonalna produkcja filmików lub spotów reklamowych zajrzyj na stronę woodpeckermp.pl. Konkretne informacje o produkcji filmów promocyjnych znajdziesz na stronie woodpeckermp.pl/filmy-promocyjne/ . Zresztą jeśli zdecydujesz się już na produkcję i publikację takich materiałów, najlepiej niech pomoże ci w tym ktoś, kto zna się na lepiej na tym temacie. Po prostu skorzystaj z usług jakiejś agencji reklamowej.

Czy warto wrzucić na stronę sklepu film promocyjny? - bellunia - 02-09-2016 06:52 PM

Taki właśnie mam zamiar, bo nie do końca ogarniam temat. Też wydawało mi się, że publikacja filmu tylko na stronie sklepu mija się z celem, bo zobaczą go tylko te osoby, które i tak już wiedzą o sklepie, a ja chcę dotrzeć do tych, którzy go jeszcze nie znają.