Forum Branży Meblowej
Szukam estetycznych torebek foliowych - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Różne różniste (/dzial-rozne-rozniste)
+--- Wątek: Szukam estetycznych torebek foliowych (/w-szukam-estetycznych-torebek-foliowych)Szukam estetycznych torebek foliowych - CiekawisiaMisia - 02-22-2016 01:52 PM

Witam, szukam od dłuzszeog czasu dobrych producentów opakować foliowych, ale niestety mam z tym niemały problem .Wszystkie firmy jakie znajduję oferują produkty niskiej jakości lub zbyt wysokie dla mnie ceny. Możecie podpowiedzieć jakiegoś sprawdzonego producenta? Będę wdzieczna za jakiekolwiek wskazowki czy namiary.


Szukam estetycznych torebek foliowych - mike87 - 02-22-2016 03:38 PM

Doskonale Cię rozumiem. Też od dłuższego czasu szukam kogoś, kto zaoferuje mi w dobrej cenie woreczki próżniowe, ale naprawde nie jest to łątwe. Przylączam się do Twojej prośby i licze na to, że razem jakos nam się to uda. Może zdecydujemy się na wspólne zamówienie?


Szukam estetycznych torebek foliowych - CiekawisiaMisia - 02-22-2016 04:22 PM

W sumie to nie jest to zły pomysł. Myśle, że dzieki temu będziemy mogli wynegocjowac lepsze warunki. Skontaktuje się z tobą prywatnie i razem coś ustalimy


Szukam estetycznych torebek foliowych - Jareczka - 02-22-2016 06:04 PM

To moe ja polecę firmę, z usług ktorej kilkukrotnie korzystałam - doypack-sklep.pl Mają naprawdę ciekawe opakowania i woreczki foliowe, dlatego myślę, że może was zainteresować. W sumie nie wiem, jakie macie oczekiwania i jakie ceny są dla was do zaakceptowania, ale myślę, że warto sprawdzić.


Szukam estetycznych torebek foliowych - CiekawisiaMisia - 02-22-2016 06:18 PM

Dzieki wielkie! Wlaśnie o takie podmioty mi chodzi. Przejrzałam wstępnie ofertę i jestem ni ą zainteresowana. Wysłałam nawet zapytanie ofertowe i czekam na szczegóły dotyczące Kostów zakupu. Mam nadzieje, że nie będą zbyt wysokie i mój problem zostanie rozwiązany. A może ktoś jeszcze poleci jakiś sprawdzony podmiot?


Szukam estetycznych torebek foliowych - Infiltrator - 02-22-2016 08:20 PM

A może po prostu weźmiesz się za poszukiwanie i wykorzystasz do tego wyszukiwarkę? Myślenie naprawdę nie boli, a poszukiwanie firm oferujących konkretne produkty wcale nie jest tak trudne, by angażować w to innych.