Forum Branży Meblowej
Potrzebna firma do zaprojektowania wizytówek - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Nasze życie (/dzial-nasze-zycie)
+--- Dział: Kwestie zawodowe (/dzial-kwestie-zawodowe)
+--- Wątek: Potrzebna firma do zaprojektowania wizytówek (/w-potrzebna-firma-do-zaprojektowania-wizytowek)Potrzebna firma do zaprojektowania wizytówek - Jareczka - 02-26-2016 01:40 PM

Hej! Moi drodzy pytanie jak w temacie, komu warto zlecić zaprojektowanie wizytówek? Może powiem coś więcej, potrzebuję sporej ilości wizytówek z kolorowymi, rzucającymi się w oczy napisami i profilem lub twarzą kobiety. Mam zakład kosmetyczny wiec mysle ze taka forma bylaby jak najbardziej wporzadku. Proszę o poważne odpowiedzi.


Potrzebna firma do zaprojektowania wizytówek - Infiltrator - 02-26-2016 03:04 PM

Cześć. Nie znam zbyt wielu firm z branży wizytówkowej bo w tym temacie skorzystałem z doświadczenia koleżanki i zleciłem to firmie, którą polecała – Algrafo. Jak czasem spojrzę na wizytówki przedstawicielu handlowych którzy mnie odwiedzają to cieszę się że posłuchałem kogoś bardziej doświadczonego i zleciłem projektowanie wizytówek profesjonalistom, bo wyglądają wspaniale. Podobało mi się to że miałem duży wpływ na ostateczny wygląd wizytówki i często kontaktowałem się z grafikami, albo oni ze mną i obgadywaliśmy szczegóły. Wykonanie jest bardzo dokładne, nawet w najdrobniejszych szczegółach, Co najważniejsze wszystko terminowo i niedrogo. Polecam.


Potrzebna firma do zaprojektowania wizytówek - SystemShock - 02-26-2016 03:38 PM

Mógłbyś jeszcze tylko napisać czy ta firma zajmuje się projektowaniem logotypów? Z góry dzięki.


Potrzebna firma do zaprojektowania wizytówek - Infiltrator - 02-26-2016 04:35 PM

Tak. Masz tu link algrafo.pl/oferta/projektowanie-logotypow/, ale najpierw zobacz sobie dotychczasowe realizacje firmy. Z tego co sam widziałem to współpracują ze znanymi markami a to o czymś świadczy. Co prawda ja nie potrzebowałem logotypu, ale kilkoro moich znajomych zamawiało taka usługę i bardzo sobie chwalili profesjonalne wykonanie i ważny element prawny- pełną cesję praw autorskich. Nie muszę wskazywać jak jest to ważne.


Potrzebna firma do zaprojektowania wizytówek - AngramaderaON - 02-26-2016 06:45 PM

Wielkie dzięki za pomoc. Szukałem firmy, której mógłbym zlecić tworzenie etykiet ale pomyślałem że całościowo przy okazji zmieniłbym kilka innych rzeczy jak logotyp i wizytówki. Wygodniej mi zlecic wszystko w jednym miejscu i mam tez pewnosc ze calosc bedzie wykonana w jednym, wspolnym motywie.


Potrzebna firma do zaprojektowania wizytówek - Infiltrator - 02-26-2016 07:54 PM

Bardzo proszę i podrawiam.