Forum Branży Meblowej
Drzwi do gabinetu lekarskiego - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Różności (/dzial-roznosci)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Drzwi do gabinetu lekarskiego (/w-drzwi-do-gabinetu-lekarskiego)Drzwi do gabinetu lekarskiego - AngramaderaON - 03-14-2016 03:27 PM

Witajcie! Więc w najliższym czasie startuję wreszcie ze swoją własną prywatną praktyką lekarską Smile Przyszło mi teraz jednak urządzać mój gabinet. Generalnie już wszystko jest niby gotowe, ale pozostała kwestia która nawet nie wiedziałem, że tyle problemów mi przysporzy. Otoż chodzi o drzwi do samego gabinetu. Mam poważny dylemat, czy wstawić jakieś klasyczne drzwi, czy z prześwitami, czy jakie?


Drzwi do gabinetu lekarskiego - Infiltrator - 03-14-2016 03:46 PM

Hej, gratulacje Wink Słuchaj, wszystko zależy, w jakich kolorach masz gabinet i jaki chcesz mieć, powiedzmy, charakter samego gabinetu. Czy budować ścisłą atmosferę zamknięcia, czy raczej taki transparentny.


Drzwi do gabinetu lekarskiego - AngramaderaON - 03-14-2016 06:09 PM

Kolorami pewnie nie zaskoczę, bo biel, krem, i odcienie turkusów. Co do samego stylu gabinetu, to jest raczej on ciepły w swoich ozdobach, okna mam spore, więc sporo światła wpada. A zależałoby mi na znalezieniu kompromisu między właśnie taką mocno kameralną przestrzenią, żeby pacjenci czuli, że w tym miejscu mogą mi powiedzieć wszystko, a z drugiej strony, by nagle tego wnętrza, które optycznie się wydaje być otwartym, nie odgrodzić jakimiś drzwiami.


Drzwi do gabinetu lekarskiego - Infiltrator - 03-14-2016 06:29 PM

A myślałeś nad drzwiami skzlanymi? Przy czym nie mówię tu o takich przezroczystych, tylko powiedzmy mlecznych, to z zewnątrz będzie widać tylko cienie, a z wewnątrz, jeśli korytarz jest ciemniejszy, to nie będzie widać za wiele.


Drzwi do gabinetu lekarskiego - AngramaderaON - 03-14-2016 07:02 PM

Hm… takie jasne drzwi do lekarza przez które przebija się światło… nawet to metodyczne Smile A wiesz, kto wykonuje podobne drzwi?


Drzwi do gabinetu lekarskiego - Infiltrator - 03-14-2016 09:33 PM

Jasne Wink Zajrzyj sobie na stronę mrsglass.pl/ oni się zajmują w ogóle szklanymi wykończeniami, od ścianek, przez drzwi, po fronty szafek schody i wiele więcej. Ja przynajmniej jestem zadowoony z ich roboty.


Drzwi do gabinetu lekarskiego - AngramaderaON - 03-14-2016 10:49 PM

widzę nawet, że na mrsglass.pl/realizacje/szklane-drzwi-przesuwane/ mają nawet ofertę drzwi przesuwnych, a też nad nimi myślałem. Wygląda to wszystko ekstra, nie powiem Smile No i widzę wykorzystują też między innymi szkło laminowane. Rzeczywiście firma-klasa. Dzięki za pomoc kolego.


Drzwi do gabinetu lekarskiego - Infiltrator - 03-15-2016 01:39 AM

Nie ma sprawy Wink Powodzenia z własną praktyką. Lecz skutecznie swoich pacjentów Wink