Forum Branży Meblowej
Pomysły na aranżację wnętrza w domku jednorodzinnym - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Różne różniste (/dzial-rozne-rozniste)
+--- Wątek: Pomysły na aranżację wnętrza w domku jednorodzinnym (/w-pomysly-na-aranzacje-wnetrza-w-domku-jednorodzinnym)Pomysły na aranżację wnętrza w domku jednorodzinnym - CiekawisiaMisia - 04-29-2016 08:28 AM

Cześć wszystkim, właśnie zakończył się remont mojego rodzinnego domu w którym mieszkam obecnie z mężem i dziećmi. Pomimo że wnętrza będą odświeżone, położone podłogi i glazury to chciałabym też dodać coś od siebie i jakoś sprytnie zaaranżować niektóre wnętrza. Mam w głowie wiele ciekawych pomysłów ale niestety nie potrafię ich wyrazić Tongue. Przydałyby mi się jakieś inspiracje, więc jeśli możecie podrzucić ciekawe stronki, albo macie jakieś zdjęcia fajnych rozwiązań to będę wdzięczna, pozdrawiam Smile


Pomysły na aranżację wnętrza w domku jednorodzinnym - mike87 - 04-29-2016 11:10 AM

Zazdroszczę ci bo w domku jednorodzinnym można wdrożyć tak wiele ciekawych pomysłów które są niemożliwe do realizacji w mieszkaniach w każdym razie mogę polecić Ci bardzo dobrą firmę zajmującą się aranżacjami wnętrz domków jednorodzinnych w Poznaniu, która bardzo pomogła mojej siostrze zorganizować przestrzeń w jej domu. Wyróżnia ich to że na kazdym etapie rozmawiają z tobą i podpytują cię o różne rzeczy żeby jak najbardziej wpasowac się w Twoje gusta. Dzięki temu będziesz mogła realizować swoje idee przy wsparciu prawdziwych specjalistów w tej dziedzinie Smile. Perspektywa chyba niezła? Pracownia nazywa się 3W od 3 wymiarów. Pozdrawiam i powodzenia w wiciu gniazdka.


Pomysły na aranżację wnętrza w domku jednorodzinnym - Infiltrator - 04-29-2016 12:27 PM

Hej! Czy ta pracownia zajmuje się także aranżacją małych mieszkań w Poznaniu? Przez pewien czas będę tu mieszkał w małej kawalerce i przydałoby mi się wprawne oko profesjonalisty który podrzuciłby kilka fajnych funkcjonalnych rozwiązań i dobrał tapety pod kątem kolorystyki itd.


Pomysły na aranżację wnętrza w domku jednorodzinnym - mike87 - 04-29-2016 02:37 PM

Na stronie nie wspominają że nie zajmują się mieszkaniami, nawet przeciwnie Smile.


Pomysły na aranżację wnętrza w domku jednorodzinnym - Jareczka - 04-29-2016 04:09 PM

Również mogę polecić tę firmę, chociaż u mnie zajmowali się powierzchnią biurową. Jeśli chodzi właśnie o projektowanie biur Poznań długo nie będzie miał firmy która mogłaby chociaż w małym stopniu z nimi konkurować bo są po prostu świetni jeśłi chodzi o pomysłowość i ceny.


Pomysły na aranżację wnętrza w domku jednorodzinnym - CiekawisiaMisia - 04-29-2016 06:22 PM

Dzięki za fajny temat, naprawdę bardzo mi pomogliście! Pozdrawiam i wszystkeigo dobrego.