Forum Branży Meblowej
Jaka firma sprzątająca? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Różne różniste (/dzial-rozne-rozniste)
+--- Wątek: Jaka firma sprzątająca? (/w-jaka-firma-sprzatajaca)

Jaka firma sprzątająca? - animozja - 07-12-2016 02:26 PM

Dzień dobry. Mam do sprzątania pewien obiekt i szukam firmy sprzątającej, która by mogła mi się tym kompleksowo zająć. Znacie może jakieś godne polecenia firmy? Bo sprawa wygląda tak, że do tej pory miałam od tego panie, które sama zatrudniałam i powiem szczerze, że to wypadało bardzo fatalnie i raczej bym chciała uniknąć takiej sytłacji, że znowu jest tak jak było. Noramlnie mówię masakra. Nie posprzątane, tylko dotknięte chyba szmatka i na tym koniec sprzątania. No ale narzekać nie będę, mam nadzieję, że teraz będzie lepiej.

Jaka firma sprzątająca? - mike87 - 07-12-2016 02:37 PM

Witam Ja ogólnie znam taką firmę. Jest to firma sprzątająca ze Śląska ale z tego co wiem to w innych miastach też bardzo chętnie świadczą swoje usługi jeśli jest to dla nich możliwe. Może warto się dowiedzieć czy u Pani też będą mogli świadczyć usługi? Ogólnie mówią to firma jest bardzo dobra i polecana przez wiele różnych podmiotów, referencje też mają bardzo dobre więc moim zdaniem na pewno warta uwagi

Jaka firma sprzątająca? - animozja - 07-12-2016 05:17 PM

Wie pan mnie tutaj interesuje usługa sprzątania w Gorzowie Wielkopolskim i jak tutaj u mnie jest możliwe świadczenie takiej usługi to ja bardzo chętnie. A skąd pan wie, że o u nich to tak dobrze jest? Korzystał pan już kiedyś z ich usług?

Jaka firma sprzątająca? - mike87 - 07-12-2016 06:01 PM

Tak no znajomi mają firmę, w której z kolei ta firma sprząta i są zadowoleni bardzo. Ogólnie to proszę sobie spojrzeć na stronę poziom.com.pl/kariera/ to tam pani zobaczy jakie ywmagania stawiają do swoich pracowników jak chcą podjać pracę to już chyba to powinno wystarczyć za dobre referencje. No mówię pani zadzwonić i zapytać na pewno warto.