Forum Branży Meblowej
Jaki środek zwiększa skuteczny zasięg oprysku? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Różności (/dzial-roznosci)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Jaki środek zwiększa skuteczny zasięg oprysku? (/w-jaki-srodek-zwieksza-skuteczny-zasieg-oprysku)Jaki środek zwiększa skuteczny zasięg oprysku? - animozja - 08-04-2016 11:47 AM

Kochani prosze o pomoc w znalezieniu środku zwiększającego zasięg oprysku. Mąż prosił mnie o znalezienie czegoś w sieci bo dowiedział się od sąsiada o medium które zapobiega pienieniu się a poza tym pomaga dotrzeć na całą powierzchnię liścia. Wiem że pytanie bardzo amatorskie jak na kogoś zajmującego się uprawami ale mieszkamy na wsi od roku i dopiero niedawno zajęliśmy się rolnictwem, dlatego licze że mi pomożecie.


Jaki środek zwiększa skuteczny zasięg oprysku? - mike87 - 08-04-2016 12:53 PM

Pomożemy Smile. Najprościej rzecz ujmując potrzebne ci skuteczne adiuwanty. Są to środki które służą dokładnie temu co opisałaś i przynajmniej według mnie stanowią podstawę, jaką każdy powinien stosować. Najtaniej kupisz w sklepie Agromika Michał Kiciński jest osobą która otworzyła ten sklep a jego zdolności i umiejętności zastosowania róznych srodków są godne pozazdroszczenia. W razie dalszych pytań też pomogę.


Jaki środek zwiększa skuteczny zasięg oprysku? - animozja - 08-04-2016 01:17 PM

Dziękuję, może w ogóle zamówiłabym tam wszystkie środki jakich doteraz używamy. Mógłbyś mi znów pomóc i powiedzieć czy wiesz coś może o insektycydach która są w ofercie?


Jaki środek zwiększa skuteczny zasięg oprysku? - mike87 - 08-04-2016 02:52 PM

Zależy o co pytasz. Stosuję te insektycydy od bardzo dawna i jestem zadowolony bo rzeczywiście działają i są niedrogie. W ogóle polecam każdemu zaopatrywanie się w tym sklepie kompleksowo, bo za nieduże pieniądze można tam nabyć wszystko co potrzebne do utrzymania upraw w odpowiednim stanie. Największe wrażenie na mnie robią preparaty chwastobójcze. Sa bardzo aktywne bo na bardzo krótko po spryskaniu chwasty zaczynają słabnąć. Robiłem w domu małe próby róznych środków i stwierdziłem że pod względem bezpieczeństwa wypadają o wiele lepiej niż konkurencyjne produkty. Atakują to co powinny bez szkody dla otoczenia.


Jaki środek zwiększa skuteczny zasięg oprysku? - animozja - 08-04-2016 05:08 PM

Serdecznie dziękuję za wyczerpujace odpowiedzi.