Forum Branży Meblowej
Na co zwracać uwagę, wybierając drzwi zewnętrzne? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Różności (/dzial-roznosci)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Na co zwracać uwagę, wybierając drzwi zewnętrzne? (/w-na-co-zwracac-uwage-wybierajac-drzwi-zewnetrzne)

Strony: 1 2

Na co zwracać uwagę, wybierając drzwi zewnętrzne? - Prestigia - 08-18-2016 06:07 AM

Nie bardzo się na tym znam, ale domyślam się, że nie można tego robić pochopnie. Może powiem, czego oczekuję: chcę drzwi ładnych, ale jednoczesnie bardzo trwałych, nie zamierzam szybko ich zmieniać. Pomożecie?

Na co zwracać uwagę, wybierając drzwi zewnętrzne? - AngramaderaON - 08-18-2016 06:48 AM

A masz na myśli jakiś konkretny materiał?

Na co zwracać uwagę, wybierając drzwi zewnętrzne? - Prestigia - 08-18-2016 08:34 AM

Pewnie bardziej trwały byłby metal, ale nie podobają mi się takie drzwi, chce drewniane najlepiej. Lubię drewno

Na co zwracać uwagę, wybierając drzwi zewnętrzne? - AngramaderaON - 08-18-2016 09:18 AM

Nie no, spoko, drewno też może być trwałe, zwłaszcza jeśli chodzi o drzwi wejściowe nie masz się o co martwić, je się robi w specjalnie taki sposób, by były bardzo trwałe, przeciez oczywiste jest, że są narazone na pogodę itp.

Na co zwracać uwagę, wybierając drzwi zewnętrzne? - Xanananana - 08-18-2016 09:31 AM

Ja mam właśnie drewniane drzwi zewnętrzne z Wrocławia i nie czuję się zawiedziona, znalazłam bardzo fajny sklep z oknami, drzwiami itp. i ceny też spoko.

Na co zwracać uwagę, wybierając drzwi zewnętrzne? - Prestigia - 08-18-2016 12:00 PM

A możesz podać link? Nie mam daleko do Wrocka

Na co zwracać uwagę, wybierając drzwi zewnętrzne? - Xanananana - 08-18-2016 12:34 PM

Jasne, cerchem.com.pl/oferta/okna/. To jest co prawda bezpośredni link akurat do okien bo akurat oglądam, ale znajdziesz też drzwi. Okna też mają fajne, ładne i solidne

Na co zwracać uwagę, wybierając drzwi zewnętrzne? - Prestigia - 08-18-2016 02:52 PM

Super, okien też potrzebuję, robię kapitalny remont Smile A wracając do tematu, może ktoś jeszcze się wypowie? Interesują mnie zwłaszcza drzwi, ale skoro już o tym mowa, okna też są ważne Smile

Na co zwracać uwagę, wybierając drzwi zewnętrzne? - Xanananana - 08-18-2016 04:28 PM

Okna polecam drewniane, ładnie wyglądają, choć czasem mówi się, że trwalsze są z innych materiałów.

Na co zwracać uwagę, wybierając drzwi zewnętrzne? - Frotak - 08-18-2016 06:35 PM

ja moge dodac ze lepiej wybierac drzwi z zabezpieczeniami, zwłaszcza specjalne antywłamaniowe, na przykład z dwoma zamkami. Fajnym pomysłem sa tez szybki z luster weneckich, lepsze niż judasz, takie sa teraz często w sklepach, chyba sa w modzie czy co Smile