Forum Branży Meblowej
Potrzebna porada dotycząca opodatkowania zysków kapitałowych - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Różne różniste (/dzial-rozne-rozniste)
+--- Wątek: Potrzebna porada dotycząca opodatkowania zysków kapitałowych (/w-potrzebna-porada-dotyczaca-opodatkowania-zyskow-kapitalowych)Potrzebna porada dotycząca opodatkowania zysków kapitałowych - SystemShock - 09-16-2016 01:15 PM

Moi drodzy potrzebuje pomocy w jakimś sprytnym obejsciu zysków kapitałowych. Zarabiam od pewnego czasu na giełdzie niezłe regularne sumy, ponosze ryzyko kazdej transakcji i wypruwam sobie żyły i jakoś tak średnio mi sie widzi oddawanie prawie 1/5 w podatkach za ... no właśnie za co? Mam nadzieję że mi pomożecie.


Potrzebna porada dotycząca opodatkowania zysków kapitałowych - Xanananana - 09-16-2016 03:09 PM

Ostatnio slyszalam o fajnym sposobie z którego korzysta moj maz. Oczywiscie wszystko legalne w 100%. Niech maz wyrobi sobie karte platnicza brokera, albo przetransferuje środki do takiego który je wydaje. Zasada jest prosta – wydajesz środki bezposrednio z konta inwestycyjnego bez koniecznosci opodatkowania. Jest to droga jaką podsuwają kancelarie prawne Zielona Góra to jednak miejsce gdzie mozna naprawde sporo sie dowiedziec na te tematy, pzdr.


Potrzebna porada dotycząca opodatkowania zysków kapitałowych - Mateusz Lipnicki - 09-16-2016 04:30 PM

Stosuje tę metodę od dawna i przyznaję że działa świetnie. Nie mam żadnych problemów ze skarbówką, bez kręcenia moge wykazać wszystkie przeplywy finansowe, naprawde goraco polecam.