Forum Branży Meblowej
Skaner do 3D - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Inne niż wszystkie (/dzial-inne-niz-wszystkie)
+--- Wątek: Skaner do 3D (/w-skaner-do-3d)

Skaner do 3D - Prestigia - 10-13-2016 11:41 AM

Cześć. Jakiś czas tak sobie rozmawiałam z mężem o jego różnych zachciankach. No i tak nam wyszło w tej rozmowie, że on to bardzo by chciał dostać taki cały sprzęt do drukarki 3D. Ale najpierw to mu zależy najbardziej na tym, żeby dostać taki specjalny skaner. Ja ta się na tym nie znam dlatego przyszłam was tutaj o porade zapytać. Co w tej sprawie ja mam zrobić i jaki ten skaner mu kupic?

Skaner do 3D - Dankosticz - 10-13-2016 12:06 PM

Podejrzewam, że mąż chce się trochę pobawić skanowaniem w 3D i obróbką w programach graficznych, a potem dopiero się brać za drukowanie tych swoich projektów? No fajna sprawa. Może na początek wystarczy mu jeden z modeli, które są dostępne na tej stronie 3dphoenix.pl/sklep/15-skanery popatrz sobie na to i pomyśl czy to się mężowi spodoba

Skaner do 3D - Leik - 10-13-2016 01:23 PM

A jak będzie chciał drukarkę też do tego dokupić to od razu możesz wchodzić na stronę 3dphoenix.pl/sklep/drukarki/11--monkeyfab-prime3d.html i tam dla niego zamówienie składać. No opłaca się, moim zdaniem lepszej drukarki nie znajdziesz do takich opcji. Mąż będzie zadowolony, że ma taki bajer, mówie Ci Big Grin

Skaner do 3D - Prestigia - 10-13-2016 02:15 PM

No musze chyba Wam całkowicie zaufać w tej kwestii, innego wyjścia nie mam Tongue Skoro wy mówicie, że z takiego sprzętu byście byli zadowoleni to mąż mój też musi być i tyle

Skaner do 3D - Leik - 10-13-2016 03:19 PM

W razie czego sprawdź jeszcze koszty zortraxa bo to też jest całkiem dobry sprzęt jeśli chodzi o drukowanie 3D. Szkoda by więc było przepłacić za coś innego, jak dobrą jakość, a może nawet lepszą można mieć w trochę niższej cenie. No takie jest przynajmniej moje zdanie, ale ja to oszczędzać lubię Tongue

Skaner do 3D - Dankosticz - 10-13-2016 05:22 PM

Sprawdzę na pewno Smile A teraz jeszcze męża podpytam, czego on dokładnie tam chce Tongue