Forum Branży Meblowej
Biuro zajmujące się projektowaniem wnętrz komercyjnych - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Nasze życie (/dzial-nasze-zycie)
+--- Dział: Kwestie zawodowe (/dzial-kwestie-zawodowe)
+--- Wątek: Biuro zajmujące się projektowaniem wnętrz komercyjnych (/w-biuro-zajmujace-sie-projektowaniem-wnetrz-komercyjnych)

Biuro zajmujące się projektowaniem wnętrz komercyjnych - Xanananana - 01-05-2017 11:33 AM

Czesc forumowicze, kupiłam lokal, który docelowo będę wykorzystywać jako sklep. Zalezaloby mi jednak na tym, aby wnętrze było fajnie zagospodarowane. Dlatego chciałam was podpytać o czy znacie jakiegoś architekta wnętrz, który by fajnie urzadzil mi ten lokal?

Biuro zajmujące się projektowaniem wnętrz komercyjnych - Proooooostaa - 01-05-2017 12:19 PM

A gdzie masz ten lokal?

Biuro zajmujące się projektowaniem wnętrz komercyjnych - Xanananana - 01-05-2017 03:03 PM

w Poznaniu.

Biuro zajmujące się projektowaniem wnętrz komercyjnych - Proooooostaa - 01-05-2017 04:10 PM

To w Poznaniu projektowaniem wnętrz zajmuje się na pewno Nano Studio. Mają nawet specjalną zakładke w tym temacie: http://www.architekt.nanostudio.pl/wnetrza/. Musiałabyś zobaczyć może ich dotychczasowe projekty i stwierdzić, czy to jest to, czego szukasz. Mnie osobiście się podobają, ale wiadomo – każdy ma inny gust. A ten namiar akurat mam od koleżanki, która właśnie u nich zamawiala projektowanie wnętrz w swoim domu. Mają fajne wyczucie stylu.

Biuro zajmujące się projektowaniem wnętrz komercyjnych - bellunia - 01-05-2017 05:45 PM

Wyczucie stylu to podstawa – ja również chciałabym zmienić design w moim domu. A jeśli mówisz, ze sa tak dobrzy, to sama chętnie sprawdzę, co mogą zaproponować.

Biuro zajmujące się projektowaniem wnętrz komercyjnych - Proooooostaa - 01-05-2017 08:13 PM

Nie wiem, jaki styl ci odpowiada, bo koleżanka ma mieszkanie urządzone w nowoczesny, minimalistyczny sposób. Dla mnie bomba - jest fajna przestrzeń.

Biuro zajmujące się projektowaniem wnętrz komercyjnych - bellunia - 01-05-2017 09:36 PM

No też myślałam o minimalizmie. Jakoś mi tak najblizszy jest. Mam mieszkanie jeszcze z czasów, jak sama bylam nastolatką. Czas wydorośleć Wink)