Forum Branży Meblowej
Dopasowanie pendrive do osobowości – czyli kilka słów o pendrive w nietypowych kształtach? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Różności (/dzial-roznosci)
+--- Dział: Komputery i technika (/dzial-komputery-i-technika)
+--- Wątek: Dopasowanie pendrive do osobowości – czyli kilka słów o pendrive w nietypowych kształtach? (/w-dopasowanie-pendrive-do-osobowosci-%E2%80%93-czyli-kilka-slow-o-pendrive-w-nietypowych-ksztaltach)

Dopasowanie pendrive do osobowości – czyli kilka słów o pendrive w nietypowych kształtach? - animozja - 01-19-2017 04:27 PM

Cześć wszystkim! Z jakimi pendrive mieliście kiedykolwiek do czynienia? Moja koleżanka miała pendrive w kształcie szminki, bardzo mnie to urzekło i sama chciałabym wyrbać pendrive w oryginalnym kształcie. Zawsze jest to jakaś odmiana od pendrive, który mam teraz – zwykły biały, plastikowy. Używam pendrive często, dlatego warto byłoby mieć jakiś oryginalny, nietypowy gadżet. Polecicie mi coś konkretnego?

Dopasowanie pendrive do osobowości – czyli kilka słów o pendrive w nietypowych kształtach? - haxorus - 01-19-2017 05:09 PM

Ja z kolei jestem przyzwyczajona właśnie do standardowych pendrive’ów. Także mam plastikowy pendrive, tylko granatowy.

Dopasowanie pendrive do osobowości – czyli kilka słów o pendrive w nietypowych kształtach? - CiekawisiaMisia - 01-19-2017 06:05 PM

Sama chciałabym mieć taki nietypowy pendrive, ale u mnie w sklepach są tylko zwykłe.

Dopasowanie pendrive do osobowości – czyli kilka słów o pendrive w nietypowych kształtach? - Jareczka - 01-19-2017 06:38 PM

Najlepiej jest kupic pendrive przez Internet. Na stronie internetowej pendrive-usb.com jest ogromny wybór pendrive róznego rodzaju, także te w nietypowych kształtach.

Dopasowanie pendrive do osobowości – czyli kilka słów o pendrive w nietypowych kształtach? - Proooooostaa - 01-19-2017 07:02 PM

Ja wolę minimalistyczne rozwiązania. Lubię pendrive typu twister, kupiłam go na stronie: http://www.pendrive-usb.com/oferta/pendrive_slim_mini. Z powodzeniem mogę go nosić w portfelu, jest malutki i poręczny. Wbrew pozorom może także przechowywać duże ilości dokumentów.

Dopasowanie pendrive do osobowości – czyli kilka słów o pendrive w nietypowych kształtach? - mike87 - 01-19-2017 07:16 PM

Też lubię pendrive typu twister, chociaż trzeba się do nich na początku przyzwyczaić zwłaszcza, jeśli wcześniej używało się zwykłych plastikowych. Ja na początku nie wiedziałem jak się do nich w ogóle zabrać Big Grin. A teraz wydają mi się niezastąpione.

Dopasowanie pendrive do osobowości – czyli kilka słów o pendrive w nietypowych kształtach? - Infiltrator - 01-19-2017 08:37 PM

Na stronie: http://www.pendrive-usb.com/oferta/pendrive_o_dowolnym_ksztalcie jest ogromny wybór gadżetów. Ja wybrałbym pendrive w kształcie pączka z dziurką – uwielbiam słodkości Smile.

Dopasowanie pendrive do osobowości – czyli kilka słów o pendrive w nietypowych kształtach? - SystemShock - 01-19-2017 08:55 PM

Tylko uważaj, żebyś go przypadkiem nie zjadł Tongue.