Forum Branży Meblowej
Jak drogie są usługi księgowe? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Różne różniste (/dzial-rozne-rozniste)
+--- Wątek: Jak drogie są usługi księgowe? (/w-jak-drogie-sa-uslugi-ksiegowe)

Jak drogie są usługi księgowe? - mike87 - 01-27-2017 10:04 AM

Nie mam do konca rozeznania w temacie. No i chcę wiedziec jakie sa ceny usług księgowych w Warszawie. No wiem, że drożej… ale jak to mniej więcej wygląda. Czy możecie mi coś doradzic?

Jak drogie są usługi księgowe? - Infiltrator - 01-27-2017 10:25 AM

Wiesz, to zalezy czego konkretnie szukasz z usług księgowych, bo to robi przeciez roznice w cenie. A czego najbardziej potrzebujesz?

Jak drogie są usługi księgowe? - SystemShock - 01-27-2017 12:58 PM

No wiesz, inaczej wycenia się prowadzenie pełnych ksiag rachunkowych , a inaczej obsługę kadrowo-płacową. Bo to sa dwie rózne rzeczy. Wszelkie zestawienia tez ci może księgowy wyliczyc tylko wtedy pewnie ceny już ustalane indywidualnie.

Jak drogie są usługi księgowe? - animozja - 01-27-2017 02:12 PM

Ja od jakiegos czasu wspolpracuje z firmą Optimum i do tej pory jestem zadowolona. Bo cenowo mi to odpowiada choc dla mnie jak prowadze własną firmę, to każdy grosz się liczy. A ich dokładny cennik masz tutaj optimum-waw.pl/cennik-uslug-ksiegowych i mozesz zobaczyc co za ile robią. Oni zajmują się własnie pełną księgowością, ale też mają specjalną ofertę księgowości skierowanej do właścicieli aptek. Ale to musisz sam zobaczyc dokladnie co i jak.

Jak drogie są usługi księgowe? - CiekawisiaMisia - 01-27-2017 04:47 PM

Najlepiej żeby jedna firma robila dla nas i księgowość i kadry to wtedy zawsze taniej wychodzi no i mniej zamieszania.

Jak drogie są usługi księgowe? - animozja - 01-27-2017 06:26 PM

no ta własnie firma też zajmuje się kadrami , mnie akurat pomają szczególnie kiedy potrzeba napisac umowę o dzieło i zlecenie żeby nie było, ze moje umowy sa po postu niezgodne z prawem…. bo już raz tak mialam i potem koniecznie musiałam wymienic cala dokumentacje to ja dziekuje. No na pewno jak chcesz znaleźć tanie biuro rachunkowe Warszawa to tez dobre miejsce by z takiej firmy skorzystac.