Forum Branży Meblowej
Szukam firmy zarządzającej nieruchomościami na terenie Poznania - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Różności (/dzial-roznosci)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Szukam firmy zarządzającej nieruchomościami na terenie Poznania (/w-szukam-firmy-zarzadzajacej-nieruchomosciami-na-terenie-poznania)

Szukam firmy zarządzającej nieruchomościami na terenie Poznania - Mateusz Lipnicki - 03-14-2017 12:41 PM

Czesc, czy ktoś z was może orientuje się czy sa takie firmy, którym można zlecić zarządzanie nieruchomościami w Poznaniu?

Szukam firmy zarządzającej nieruchomościami na terenie Poznania - carringtonXXX - 03-14-2017 03:13 PM

Ale jakimi nieruchomościami dokładnie?

Szukam firmy zarządzającej nieruchomościami na terenie Poznania - Mateusz Lipnicki - 03-14-2017 04:00 PM

Lokalami mieszkalnymi – mieszkaniami, apartamentami itd.

Szukam firmy zarządzającej nieruchomościami na terenie Poznania - Pryggrez - 03-14-2017 04:49 PM

a masz takie? Smile

Szukam firmy zarządzającej nieruchomościami na terenie Poznania - Mateusz Lipnicki - 03-14-2017 05:37 PM

Ja nie, ale mój szef wchodzi w taki interes ze swoim bratem i chciał, zebym zorientował się w temacie. Ja nie mam takiej kasy na zakup nieruchomości pod wynajem, ale gdybym ja miał to pewnie zaryzykowałbym taki biznes. Wydaje mi się, że to dobra inwestycja na przyszłość.

Szukam firmy zarządzającej nieruchomościami na terenie Poznania - AngramaderaON - 03-14-2017 07:09 PM

Bo to dobry biznes jest Wink wiem coś na ten temat. A to o co pytasz, to świetne rozwiązanie jak nie masz czasu, ani głowy, żeby zajmować się szukaniem najemców, ściąganiem od nich kasy itd. Mam namiar do jednej z takich firm, której wlasnie można zlecić zarządzanie nieruchomościami w Poznaniu. To link do ich głownej strony: http://www.premiumforrent.pl/ – tam się szczegółowo dowiesz na czym polega ta usługa. To biuro nieruchomości, które tez ma swoja baze klientów poszukujacych różnych nieruchomosci. Myślę, ze to cenna informacja dla twojego szefa, bo pewnie będzie chciał jak najszybciej czerpać zysk z tej inwestycji Wink

Szukam firmy zarządzającej nieruchomościami na terenie Poznania - Mateusz Lipnicki - 03-14-2017 08:46 PM

Znajac jego brak cierpliwości, to pewnie tak Smile))) Okej, wielkie dzięki za ten namiar i za rozjaśnienie tematuSmile