Forum Branży Meblowej
Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu/Wielkopolsce – potrzebny namiar - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Różne różniste (/dzial-rozne-rozniste)
+--- Wątek: Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu/Wielkopolsce – potrzebny namiar (/w-imprezy-integracyjne-dla-firm-w-poznaniu-wielkopolsce-%E2%80%93-potrzebny-namiar)

Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu/Wielkopolsce – potrzebny namiar - bellunia - 04-10-2017 06:38 AM

Hejka, sa tu może osoby, które mialy do czynienia ze sprawdzoną agencją eventową do czynienia? Chodzi mi konkretnie o to, aby miała doświadczenie w organizacji imprez dla firm. Najlepiej z Poznania lub z Wielkopolski.

Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu/Wielkopolsce – potrzebny namiar - pawie oczko - 04-10-2017 07:09 AM

Niestety nie – bywam na takich imprezach, ale nie mam pojęcia, kto za nimi stoi od strony organizacyjnej.

Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu/Wielkopolsce – potrzebny namiar - CiekawisiaMisia - 04-10-2017 07:24 AM

A ja mogę Ci podać do takiej agencji eventowej GLAM Events & Lifestyle, bo akurat z nami robila kilka imprezSmile

Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu/Wielkopolsce – potrzebny namiar - bellunia - 04-10-2017 10:02 AM

Hmmmm.. nie slyszalam…

Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu/Wielkopolsce – potrzebny namiar - CiekawisiaMisia - 04-10-2017 11:12 AM

Masz tu jeszcze link do nich: http://glamevents.pl/. Nam się akurat z nimi bardzo dobrze układa wspolpraca. Robili tam imprezy firmowe w różnym stylu i za kazdym razem nasza ekipa bawila się bardzo fajnie. Poza jakimiś zadaniami w ramach team buildingu mielismy tez oczywiście mnóstwo rozrywki. Koncert, karoke, pokaz barmański, no i fajnego dj na dyskotece.

Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu/Wielkopolsce – potrzebny namiar - bellunia - 04-10-2017 11:35 AM

A mają może jakąs zakładke o tego typach imprezach? Żeby wlasnie zobaczyć, co mogą zaproponować?

Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu/Wielkopolsce – potrzebny namiar - CiekawisiaMisia - 04-10-2017 01:54 PM

Tak, wejdź sobie tu: http://glamevents.pl/imprezy-integracyjne. Masz tam nie tylko m.in. fotki z imprez, które już robili. Ale sa bardzo otwarci na różne pomysły. Jak masz swoje przemyślenia, to spokojnie możesz się nimi podzielić. My chcieliśmy w stylu militarnym impreze i taka tez nam zrobili. Dziewczyny w moro, bloto, czołganie się, strzelanie, to była niezla jazda. Sama nie dowierzam, ze przetrwalam cos takiego z koleżankami, z którymi na co dzień siedzimy grzecznie za biurkiem Wink))

Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu/Wielkopolsce – potrzebny namiar - bellunia - 04-10-2017 03:52 PM

hmmm… rzeczywiście hardcorowo Smile dzięki za info o tej firmie, mam już niewiele czasu na zorganizowanie czegoś takiego u mnie w firmie, wiec nie rozpisuje się już Wink Pa!

Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu/Wielkopolsce – potrzebny namiar - CiekawisiaMisia - 04-10-2017 05:03 PM

Trzym się Wink