Forum Branży Meblowej
Hydrogeolog w Bydgoszczy – mamy kogoś takiego? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Różności (/dzial-roznosci)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Hydrogeolog w Bydgoszczy – mamy kogoś takiego? (/w-hydrogeolog-w-bydgoszczy-%E2%80%93-mamy-kogos-takiego)

Hydrogeolog w Bydgoszczy – mamy kogoś takiego? - mike87 - 04-25-2017 05:17 AM

Witam, mam sprawę. Chciałbym wybudować studnie na nowej posesji, którą niedawno nabyłem. Sek w tym, ze jak się zdazylem zorientować to wcale nie jest tak, ze sobie sciagam koparke i sobie kopie studnie…Potrzebny będzie hydrogeolog - w Bydgoszczy kogos takiego mamy?

Hydrogeolog w Bydgoszczy – mamy kogoś takiego? - Infiltrator - 04-25-2017 05:52 AM

mamy na pewno, trzeba było w necie poszukać.

Hydrogeolog w Bydgoszczy – mamy kogoś takiego? - SystemShock - 04-25-2017 08:28 AM

Jak w necie, to zobacz co w ogole w Twoim temacie udało mi się znaleźć: http://geolog-bydgoszcz.pl/badania-hydrogeologiczne/. A i wygląda na to, że tu wlasnie znajdziesz poszukiwanego hydrogeologa w Bydgoszczy, bo firma, z tego, co widze zajmuje się właśnie taką tematyką. Maja tam specjalistów, wiec chyba dalej sobie poradzisz z tematem Smile

Hydrogeolog w Bydgoszczy – mamy kogoś takiego? - mike87 - 04-25-2017 11:17 AM

Wielkie dzięki, mysle ze tak.

Hydrogeolog w Bydgoszczy – mamy kogoś takiego? - Mateusz Lipnicki - 04-25-2017 02:14 PM

To jak chyba sobie tez pozwole skorzystać z tego namiaru, bo planuje kilka inwestycji związanych magazynowaniem i składowaniem substancji oraz odpadów w okolicach Bydgoszczy. I z tego, co się zdażyłem zorientować, to również będę musiał skorzystać z takiej pomoc.

Hydrogeolog w Bydgoszczy – mamy kogoś takiego? - carringtonXXX - 04-25-2017 04:46 PM

I pamiętaj, ze jak już sobie wybudujesz to ujecie wody, to hydrogeolog będzie musiał również przygotowac Ci jakieś tam dokumentacje również po zakończeniu inwestycji. Nie wiem dokładnie jakie, bo się na tym nie znam, ale jak szwagier budował studnie, to też musial jeszcze cos tam skompletować.

Hydrogeolog w Bydgoszczy – mamy kogoś takiego? - mike87 - 04-25-2017 05:03 PM

Okej, dzięki za info.