Forum Branży Meblowej
Solidna księgowa z Białegostoku – kogo możecie polecić z czystym sumieniem? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Nasze życie (/dzial-nasze-zycie)
+--- Dział: Kwestie zawodowe (/dzial-kwestie-zawodowe)
+--- Wątek: Solidna księgowa z Białegostoku – kogo możecie polecić z czystym sumieniem? (/w-solidna-ksiegowa-z-bialegostoku-%E2%80%93-kogo-mozecie-polecic-z-czystym-sumieniem)

Solidna księgowa z Białegostoku – kogo możecie polecić z czystym sumieniem? - animozja - 06-05-2017 12:26 PM

Witam, jak w temacie potrzebna mi księgowa (czy tam księgowy – obojętnie). Przejrzałam różne oferty takich usług i mam wrażenie że żadna nie spełnia moich oczekiwań. Potrzebny mi ktoś w miarę niedrogi, biegły w temacie vatowskiej, księgach rachunkowych czy rozliczeniach transakcji. Będę wdzięczna za sugestie.

Solidna księgowa z Białegostoku – kogo możecie polecić z czystym sumieniem? - Infiltrator - 06-05-2017 03:24 PM

Wbrew pozorom w mieście jest całkiem niezła konkurencja choć też kilka biur zwinęło się z rynku. Chyba nie wytrzymali rywalizacji z młodszą gwardią. Ogólnie księgowi w mieście są na poziomie.

Solidna księgowa z Białegostoku – kogo możecie polecić z czystym sumieniem? - haxorus - 06-05-2017 05:46 PM

Ja mam za sobą współpracę już z kilkoma różnymi biurami i niestety prędzej lub później zawsze pojawiają się jakieś problemy. To nie jest dobre. We Wrocławiu na przykład się tak nie działo.

Solidna księgowa z Białegostoku – kogo możecie polecić z czystym sumieniem? - Jareczka - 06-05-2017 06:58 PM

Miałaś pecha najwyraźniej – ja jestem bardzo zadowolona z usług rachunkowych w Białymstoku. Oczywiście jak się ma pecha to zawsze można trafić na kogoś słabiej przygotowanego.

Solidna księgowa z Białegostoku – kogo możecie polecić z czystym sumieniem? - Hamadriada - 06-05-2017 08:13 PM

Wysoko oceniam jak na razie Biuro Rachunkowe JMM z Jana Pawła II. Wkopałem się w trudną sytuację z CIT ale rozwiązali kwestię mega fachowo i szczęśliwie ominęła mnie potyczka z fiskusem. Także moją rekomendację mają. Przy okazji bardzo rzeczowe podejście do klienta! Jak jest konieczna solidna usługa księgowa Białystok na pewno dzięki takim biurom pozwala się odnaleźć.

Solidna księgowa z Białegostoku – kogo możecie polecić z czystym sumieniem? - Mateusz Lipnicki - 06-05-2017 08:27 PM

No jak się ma złą passę to na cicie da się popłynąć w nieciekawą stronę. Najważniejsze że udało się to wszystko jakoś sensownie ogarnąć. Niektórzy tego szczęścia nie mieli.

Solidna księgowa z Białegostoku – kogo możecie polecić z czystym sumieniem? - Jareczka - 06-05-2017 09:23 PM

Takie sytuacje pokazują jak istotne dla firm jest dobre biuro księgowe. Jak zabraknie fachowców od podatków i rozliczeń to nieszczęście wisi w powietrzu...