Forum Branży Meblowej
Gdzie kupię dyplomy szkolne? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Nasze życie (/dzial-nasze-zycie)
+--- Dział: Kwestie edukacyjne (/dzial-kwestie-edukacyjne)
+--- Wątek: Gdzie kupię dyplomy szkolne? (/w-gdzie-kupie-dyplomy-szkolne)

Gdzie kupię dyplomy szkolne? - Xanananana - 06-22-2017 06:34 AM

Cześć, jak zaznaczyłam w temacie, szukam sklepu, w którym będę mogła kupić dla moich podopiecznych z przedszkola jakieś ładne, kolorowe dyplomy. Znacie może takie miejsce? Chodzi też o to, aby projekty były fajne i interesujące dla maluchów.

Gdzie kupię dyplomy szkolne? - Proooooostaa - 06-22-2017 09:13 AM

Po pierwsze zastanów się czy czasami sama nie dasz rady zrobić jakiegoś projektu. Nie jest to trudne, a będziesz mogła uzyskać dokładnie to czego potrzebujesz. Jeżeli jednak sama nie masz odpowiednich umiejętności to warto też pogadać z znajomymi i przyjaciółmi - może ktoś jest grafikiem i chętnie wykona dla Ciebie projekt. Mam nadzieję, że moje rady okażą się przydatne.

Gdzie kupię dyplomy szkolne? - Xanananana - 06-22-2017 10:00 AM

Generalnie o znajomych pomyślałam już wcześniej, więc ta opcja odpada, a moje umiejętności są tak niskie, że każdy program graficzny to dla mnie nieosiągalny szczyt.

Gdzie kupię dyplomy szkolne? - Mateusz Lipnicki - 06-22-2017 10:49 AM

Ratunkiem może okazać się firma Biały Atrament. Zamawiałem od nich kilka razy dyplomy, świadectwa, teczki i inne elementy i zawsze byłem zadowolony ze współpracy. W szczególności właśnie mogę polecić dyplomy - są wykonane świetnie pod względem graficznym!

Gdzie kupię dyplomy szkolne? - Jareczka - 06-22-2017 12:27 PM

Faktycznie, jeżeli chodzi o dyplomy szkolne to ta firma jest niezastąpiona. Możesz zerknąć sobie pod link http://www.bialyatrament.pl/pl/dyplomy i zobaczyć jakie wzory można u nich kupić. Mają naprawdę ogromny wybór i często te dyplomy są dopasowane do okazji, więc sprawa jest czasami ułatwiona.

Gdzie kupię dyplomy szkolne? - Xanananana - 06-22-2017 02:12 PM

A jak z jakością wykonania? Jakiego papieru się spodziewać? Ceny i prezentacja wizualna jak najbardziej na plus, interesuje mnie jeszcze ogólna jakość.

Gdzie kupię dyplomy szkolne? - Jareczka - 06-22-2017 05:05 PM

We większości przypadków jest to karton matowy albo świecący o wysokiej gramaturze - jest niesamowicie wytrzymały i prezentuje się porządnie. Szczerze mówiąc to nie spotkałam się jeszcze z dyplomami tak dobrej jakości. Często są one robione na kredowym papierze, a tutaj jest karton.

Gdzie kupię dyplomy szkolne? - Mateusz Lipnicki - 06-22-2017 07:31 PM

No to faktycznie super! Właśnie chciałam znaleźć coś lepszego niż te oferowane przez większość firm. Dzięki Waszej pomocy udało mi sięSmile Dziękuję Wam bardzo, teraz zostało jedynie złożyć zamówienie.