Forum Branży Meblowej
Firma która wykona taras z kompozytowych desek. Kogo polecacie? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Różności (/dzial-roznosci)
+--- Dział: Dom i ogród (/dzial-dom-i-ogrod)
+--- Wątek: Firma która wykona taras z kompozytowych desek. Kogo polecacie? (/w-firma-ktora-wykona-taras-z-kompozytowych-desek-kogo-polecacie)

Firma która wykona taras z kompozytowych desek. Kogo polecacie? - animozja - 07-03-2017 02:37 PM

W końcu nazbierałam odpowiednią sumę i chciała bym komuś zlecić wykonanie tarasu. Nie chcę drewna ponieważ z uwagi na dużą wilgotność boję się że nie posłuży on długo. Co myślicie o deskach kompozytowych? Znacie kogoś kto wykonuje coś takiego?

Firma która wykona taras z kompozytowych desek. Kogo polecacie? - mike87 - 07-03-2017 05:00 PM

Kompozyt fajnie się prezentuje ale znam ludzi dla których deska to deska i głównie ze względów estetycznych wybierają drewno. Jeżeli chodzi o zalety to jest ich naprawdę sporo bo nie tylko są dużo wytrzymalsze, nie wymagają także pielęgnacji ani zabezpieczenia.

Firma która wykona taras z kompozytowych desek. Kogo polecacie? - Infiltrator - 07-03-2017 07:22 PM

Tu chyba w grę wchodzą osobiste preferencje. Jeżeli chodzi o estetykę to taki materiał prezentuje się bardzo dobrze a do tego są dużo łatwiejsze w montażu i znoszą wyższe temperatury. Sam mam taki taras u siebie i jak chcesz to mogę wysłać zdjęcia.

Firma która wykona taras z kompozytowych desek. Kogo polecacie? - haxorus - 07-03-2017 08:15 PM

Z tego co wiem to w ofercie firmy ze strony http://tdmtarasy.pl/kontakt/ jest również taras kompozytowy. Oni zajmują się takimi zabudowami z drewna więc jeżeli masz wątpliwości na temat kompozytu to warto było by się z nimi skontaktować. Firma ma duże doświadczenie w branży Wink

Firma która wykona taras z kompozytowych desek. Kogo polecacie? - CiekawisiaMisia - 07-03-2017 09:08 PM

Mam u siebie położony taki taras głównie ze względu na koszty. Cena jest niższa niż w przypadku desek drewnianych no i w dłuższym okresie nie wymaga takiej pielęgnacji i zabezpieczania.

Firma która wykona taras z kompozytowych desek. Kogo polecacie? - animozja - 07-03-2017 10:42 PM

Jeszcze pomyślę ale chyba skłaniam się właśnie w stronę kompozytu. Dzięki za odpowiedzi Wink