Forum Branży Meblowej
Dozownik centralnego smarowania do maszyny obrabiającej metal. - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Różności (/dzial-roznosci)
+--- Dział: Komputery i technika (/dzial-komputery-i-technika)
+--- Wątek: Dozownik centralnego smarowania do maszyny obrabiającej metal. (/w-dozownik-centralnego-smarowania-do-maszyny-obrabiajacej-metal)

Dozownik centralnego smarowania do maszyny obrabiającej metal. - Prestigia - 07-14-2017 07:01 AM

Hej wszystkim. Moja firma specjalizuje się w obróbce metalu i z racji faktu że modernizujemy trochę sprzęt to szukam dozownika wraz z pompą do tego urządzanie. Zależy mi na kimś fachowym w tej dziedzinie kto doradzi mi jakieś sprawdzone rozwiązanie.

Dozownik centralnego smarowania do maszyny obrabiającej metal. - Infiltrator - 07-14-2017 09:30 AM

Jaki to rodzaj maszyny do której szukasz takiego układu? Albo może inaczej, skoro już wiesz że ma być to taki rodzaj układu to jaki dozownik cię interesuje, jednoliniowy czy może coś bardziej skomplikowanego?

Dozownik centralnego smarowania do maszyny obrabiającej metal. - SystemShock - 07-14-2017 10:38 AM

Nie tak dawno zakładałem taki układ do tokarki cnc u mnie w zakładzie. Postaram się znaleźć jakiś numer telefonu do firmy która wykonywała to dla mnie i wysłać. Tylko cierpliwości, nie wiem gdzie mam te dokumenty Tongue

Dozownik centralnego smarowania do maszyny obrabiającej metal. - Xanananana - 07-14-2017 12:28 PM

Jak już to szukała bym takiego dozownika centralnego smarowania na stronie internetowej http://www.centralne-smarowanie.com/dozowniki/. Ta firma specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu centralnego smarowania i w ofercie znajdziesz nie tylko dozowniki i pompy ale także gotowe cały układy Wink

Dozownik centralnego smarowania do maszyny obrabiającej metal. - SystemShock - 07-14-2017 01:09 PM

No i masz, koleżanka mnie uprzedziła. Właśnie ta firma dostarczała mi gotowe rozwiązania. Na stronie możesz zostawić swój numer do kontaktu i przedstawiciel firmy się z tobą skontaktuje. On już dobierze jakieś odpowiednie rozwiązanie do twoich potrzeb.

Dozownik centralnego smarowania do maszyny obrabiającej metal. - Prestigia - 07-14-2017 03:52 PM

A wiecie może jak mnie więcej cenowo wyglądają takie rozwiązania? Wiem że pewnie wpływa na to wiele czynników ale wystarczy mi informacja ile kosztowała takie rozwiązanie w waszym przypadku.

Dozownik centralnego smarowania do maszyny obrabiającej metal. - Mateusz Lipnicki - 07-14-2017 06:44 PM

Co prawda korzystałem z usług innej firmy ale na pw wysłałem ci wycenę jaką dostałem od firmy. W skład takiego systemu wchodzi dużo różnych elementów a im bardziej zaawansowana maszyny tym droższe podzespoły.

Dozownik centralnego smarowania do maszyny obrabiającej metal. - Proooooostaa - 07-14-2017 07:55 PM

Na twoim miejscu nie sugerowała bym się takimi wycenami bo może się okazać że w twoim wypadku koszta będą o połowę niższe lub w drugą stronę, dwa razy takie jak te podane przez kolegę wyżej Wink Najlepiej kontaktować się osobiście to wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz.