Forum Branży Meblowej
Czy gdzieś pomagają pisać prace magisterskie – finanse powiedzmy? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Nasze życie (/dzial-nasze-zycie)
+--- Dział: Kwestie edukacyjne (/dzial-kwestie-edukacyjne)
+--- Wątek: Czy gdzieś pomagają pisać prace magisterskie – finanse powiedzmy? (/w-czy-gdzies-pomagaja-pisac-prace-magisterskie-%E2%80%93-finanse-powiedzmy)

Strony: 1 2

Czy gdzieś pomagają pisać prace magisterskie – finanse powiedzmy? - mike87 - 07-20-2017 09:29 PM

Słyszałem, że niektórzy studenci korzystają z pomocy fachowców podczas pisania magisterki. Mam sporą wiedzę ale ubrać ją w słowa to już problem. Możecie mi polecić kogoś, kto nadzorowałby proces tworzenia mojej rozprawy? Pomóżcie proszę.

Czy gdzieś pomagają pisać prace magisterskie – finanse powiedzmy? - animozja - 07-20-2017 10:00 PM

Wiem, że moja znajoma korzystała z platformy Twój Redaktor.pl i była bardzo zadowolona, ale nie wiem, czy jeszcze działają.

Czy gdzieś pomagają pisać prace magisterskie – finanse powiedzmy? - Infiltrator - 07-20-2017 11:00 PM

Nie wiem czy to nie to samo, ale możesz spróbować tu: http://twojredaktor.pl/praca-magisterska-finanse. Wiem że piszą dobre prace magisterskie finanse na pewno nie są wyjątkiem. Jest to grupa redaktorów, która ma bogate doświadczenie w pomocy w pisaniu rozpraw z wielu różnych dziedzin. Dbają też, aby prace przez nich tworzone były wyjątkowe i aby ich klienci byli zadowoleni.

Czy gdzieś pomagają pisać prace magisterskie – finanse powiedzmy? - animozja - 07-21-2017 01:32 AM

Mnie się wydaje, że to ta sama platforma. Jeśli tak, to faktycznie są pomocni. Oczywiście zlecający cały czas współpracuje z redaktorami, dostarcza potrzebne informacje np. wymagania promotora, wyniki badań i co tam jeszcze potrzeba zgodnie z rodzajem pracy.

Czy gdzieś pomagają pisać prace magisterskie – finanse powiedzmy? - Infiltrator - 07-21-2017 02:03 AM

To prawda, a poza tym z wielką pieczołowitością planują ile rozdziałów powinna mieć praca, tworzą spisy rysunków, wykresów, itp. Jest to ogromna pomoc dla kogoś kto przygotowuje się do obrony.

Czy gdzieś pomagają pisać prace magisterskie – finanse powiedzmy? - mike87 - 07-21-2017 04:36 AM

Czyli będę miał wpływ na tworzenie pracy, bo bardzo mi na tym zależy. W zasadzie to sam chciałbym napisać a ktoś inny mógłby to przeredagować. Boję się, że mój sposób pisania jest zbyt zagmatwany.

Czy gdzieś pomagają pisać prace magisterskie – finanse powiedzmy? - Infiltrator - 07-21-2017 07:17 AM

Musisz się dogadać z redaktorem, którego wybierzesz. Możesz z nim mieć stały kontakt i wpływać na formę i zawartość dysertacji.

Czy gdzieś pomagają pisać prace magisterskie – finanse powiedzmy? - mike87 - 07-21-2017 08:42 AM

No dobrze, a skąd będę miał pewność, że ktoś jeszcze nie będzie miał identycznej pracy?

Czy gdzieś pomagają pisać prace magisterskie – finanse powiedzmy? - Infiltrator - 07-21-2017 09:50 AM

To gwarantują na samym początku. Każda praca jest unikatowa, poza tym każda jest sprawdzana pod kątem plagiatu. Poza tym praca dostosowywana jest do wymogów uczelni. Każda ma jakieś swoje, prawda?

Czy gdzieś pomagają pisać prace magisterskie – finanse powiedzmy? - mike87 - 07-21-2017 12:00 PM

No tak, dostałem całą listę. Jestem wam bardzo wdzięczny za wyczerpujące informacje i poświęcony czas.