Forum Branży Meblowej
Feromony Alluramin - czy ktoś z Was używał? - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Różności (/dzial-roznosci)
+--- Dział: Miłość i erotyka (/dzial-milosc-i-erotyka)
+--- Wątek: Feromony Alluramin - czy ktoś z Was używał? (/w-feromony-alluramin-czy-ktos-z-was-uzywal)

Feromony Alluramin - czy ktoś z Was używał? - SystemShock - 08-08-2017 09:26 AM

Witam Panowie. Ostatnio znalazłem taką nowość: http://feromony-rank.pl/produkty/alluramin/. Czy któryś z Was sprawdzał może jak to działa? A może któraś z śledzących forum została uwiedziona dzięki nim? Wink Bardzo proszę, podzielcie się opiniami. Feromony Alluramin trochę kosztują. Wolałbym nie wydawać pieniędzy w ciemno. Smile

Feromony Alluramin - czy ktoś z Was używał? - Mateusz Lipnicki - 08-08-2017 11:27 AM

Cześć. Ja nie ufam takim preparatom. Myślę, że bez najmniejszych problemów poradzisz sobie sam. Smile

Feromony Alluramin - czy ktoś z Was używał? - carringtonXXX - 08-08-2017 01:43 PM

Witajcie. Ja wręcz przeciwnie. Całe życie byłem nieśmiały i wycofany. Dopiero dzięki feromonom poczułem więcej pewności siebie. Do dzisiaj jestem w szczęśliwym związku.

Feromony Alluramin - czy ktoś z Was używał? - Jareczka - 08-08-2017 02:30 PM

Dzień dobry. Jeśli czujesz, że są Ci potrzebne feromony, to się w nie zaopatrz. Może rzeczywiście musisz mieć jakiś bodziec, który doda Ci pewności siebie. Tylko pamiętaj, że sam w sobie masz wartość i jesteś atrakcyjny. Smile

Feromony Alluramin - czy ktoś z Was używał? - Dankosticz - 08-08-2017 04:43 PM

Dokładnie tak jak przedmówczyni. Jeśli jesteś przekonany, że będziesz lepiej się czuł, to kupuj. W sumie działanie feromonów jest opisane przez naukę, więc nie jest to ściema. Sam też używałem, ale już nauczyłem się radzić sobie bez tego. Smile

Feromony Alluramin - czy ktoś z Was używał? - SystemShock - 08-08-2017 05:28 PM

Dziękuję za Wasze odpowiedzi. Chyba dam sobie szansę. Zbyt często czuję, że wszystkie najlepsze okazje mi się wymykają, bo brakuje mi przeświadczenia o tym, że zostanę polubiony i miło przyjęty. Smile

Feromony Alluramin - czy ktoś z Was używał? - Dankosticz - 08-08-2017 06:37 PM

To zainwestuj. Gorzej przecież nie będzie. Smile W feromony-rank.pl dostaniesz najwyższą jakość.