Forum Branży Meblowej
Szukam pracy jako opiekunka w Niemczech - Wersja do druku

+- Forum Branży Meblowej (http://ostatni-akapit.pl)
+-- Dział: Nasze życie (/dzial-nasze-zycie)
+--- Dział: Kwestie zawodowe (/dzial-kwestie-zawodowe)
+--- Wątek: Szukam pracy jako opiekunka w Niemczech (/w-szukam-pracy-jako-opiekunka-w-niemczech)

Szukam pracy jako opiekunka w Niemczech - pawie oczko - 08-10-2017 06:14 AM

Podpowiecie mi może gdzie najlepiej szukać pracy jako opiekunki w Niemczech? Chodzi mi o pracę z osobami starszymi, a nie pracę z dziećmi. Możecie mi powiedzieć, gdzie znajdę jakieś rzetelne ogłoszenia w takich sprawach, gdzie najlepiej tego szukać żeby się nie wpakować w jakieś kłopoty, ale znaleźć dobrą i dobrze płatną pracę? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc i polecenie czegoś sprawdzonego Smile

Szukam pracy jako opiekunka w Niemczech - Proooooostaa - 08-10-2017 08:38 AM

A dlaczego dla osób starszych, a nie dla dzieci?

Szukam pracy jako opiekunka w Niemczech - pawie oczko - 08-10-2017 10:06 AM

Bo w tej kwestii mam już większe doświadczenie to raz, a dwa… No tak jakoś po prostu wydaje mi się, że zdecydowanie lepiej się w tym odnajdę. Dlatego jednak jestem zdeterminowana żeby szukać tego typu pracy, a nie jako opiekunka dla dzieci .

Szukam pracy jako opiekunka w Niemczech - Leik - 08-10-2017 12:13 PM

No i z dzieckiem to chyba czasem trudniej się dogadać, co nie? Jak się samemu jakoś super po niemiecku nie mówi i dzieciak też dopiero co zaczyna to mogą być problemu, hehe Tongue

Szukam pracy jako opiekunka w Niemczech - pawie oczko - 08-10-2017 02:39 PM

Akurat z językiem nie mam problemów, ale co racja to racja, dzieci własnym językiem początkowo mówią, więc mogła by być to jakaś kolejna przeszkoda.

Szukam pracy jako opiekunka w Niemczech - Jareczka - 08-10-2017 05:24 PM

Też zdecydowałam się jakiś czas temu na taki wyjazd. Jeśli kogoś interesuje praca opiekunki Niemcy to dobry kraj na jej podjęcie, bo idzie naprawdę dobrze zarobić dzięki temu i podszkolić język, i w ogóle. A jeśli chodzi o oferty pracy to ja ich szukałam tutaj: http://laxocare.pl/oferty-pracy/. Ogólnie ta firma to świetna pomoc jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniej pracy i załatwienie wszelkich formalności. Bardzo Ci pomogą ogarnąć to wszystko, dzięki nim dowiesz się wielu przydatnych rzeczy i poporawdzą Cię przez całe przygotowania, a później też jak już będziesz pracować to zawsze czuwają i sprawdzają czy wszystko jest ok, a jak coś nie gra to zawsze możesz się do nich zgłosić i będą interweniować. Także bardzo ci polecam, ja jak mam gdzieś wyjechać do pracy, do jakiejś osoby starszej w NIemczesz to tylko z nimi.

Szukam pracy jako opiekunka w Niemczech - pawie oczko - 08-10-2017 07:01 PM

Okej, dzięki za namiary!

Szukam pracy jako opiekunka w Niemczech - Jareczka - 08-10-2017 07:34 PM

Nie ma za co, życzę powodzenia!